Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló szülő kb mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló szülő kb mennyi havi jövedelemből tud megélni egy kétéves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Kérlek számokat írjatok úgy, hogy ne legyen nélkülözés, ami annyit jelent, hogy rezsi-étel-ruha benne legyen. köszi
2012. jan. 18. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Most úgy becslő kalkuláció...

Lakásnak legyen egy másfél-2 szobás panel, ennek rezsije télen simán elérheti az 50 rugót mindennel. Ha nem saját a lakás akkor számítsd mellé a lakbért. Étel: 2 főre szerintem havi 40-50 kell ahhoz, hogy normálisnak lehessen mondani. Ruhára én havi 10-et számolnék. Plusszköltségekre szintén havi 10-et. Ez így alsó hangom 120 körül van azt hiszem.

2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs hiteled és van egy kétszobás lakásod:

rezsi 55ezer + koszt és háztartás (tisztítószerek, testápolás stb.) 80ezer + váratlan illetve szükséges kiadásokra kb. 20ezer (ez legyen ruha vagy program a kicsinek stb.), azaz legalább 155.000,- szerintem.

2012. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyedülálló vagyok egy gyerekkel, 2 szobás, tégla-gázos a lakásunk, hitel nincs. Havi 120 simán elmegy úgy, hogy semmi luxus nincs benne, váratlan kiadások se, és még csak nem is főzök naponta, csak kb. heti 2-3szor, akkor se menza mennyiséget.
2012. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem tudom ki és miért pontozta le a válaszolókat, de nekem mind egyaránt hasznos volt, kíváncsi vagyok minél több véleményre! köszönöm!
2012. jan. 19. 13:46
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha van saját lakás, szerintem 100-ból kihozható. Ruhát lehet felénk szerezni védőnőtől, anyukáktól,de ott a rokonság és a vatera is, én ilyesmire nemigen költök. Ha bölcsis lehet a gyerek, az étel is olcsó.
2012. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Most találták ki, hogy fizetős lesz ápr.-tól a bölcsi, 12ezer+9ezer(étel).

Köszönöm a véleményed neked is utolsó!

2012. jan. 19. 14:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy számolj, hogy minél idősebb a gyerek, annál többe fog kerülni.
2012. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül vagyok 2évessel, saját 2 szobás panelban. kb havi 150e elmegy.
2012. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekünk csak a rezsi 50-55 havonta, emellett fizetünk 15 ezer alb.díjat, 10 E ft a diginek, telefonszámla havi 6 ezer (mobil), és akkor még egy falatot nem ettünk.

Bölcsire szerintem számíthatsz 20E-t, meg oda is pelus meg ilyesmi. És a kaja, háát sztem 35-45 min. kell....

:S

2012. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hol laksz? Az érdekel, melyik kerületben (ha Bp) vagy melyik városban, faluban vezették be a bölcsödei díjat.

Köszönöm!

Amúgy minimum 100e forint kell, de akkor az elmegy, félrerakni abból nem lehet!

2012. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!