Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiúval közös női öltözőbe?!...

Kisfiúval közös női öltözőbe?! Nem gond?

Figyelt kérdés
A hétvégén uszodába megyünk a 13 éves húgommal és a 6 éves öcsémmel. Mivel közös az öltöző és a zuhanyzó, felmerült bennem, hogy hogy oldjam meg az öcsikét? Nekem azért 16 éves fejjel nincs kedvem a férfi öltözőbe vinni, de nem lesz gond ha a női öltözőbe viszem? Van valakinek hasonló esetből tapasztalat? Kérem a tapasztaltabb nők/anyukák/ testvérnővérek válaszait! köszi

2012. márc. 29. 14:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és persze lány vagyok, ha ez nem lenne elég egyértelmű!
2012. márc. 29. 14:28
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem gond,nőibe vidd őt is,még kicsi,nem zavaró.

Kb 10 éves kortól már tud egedül öltözni,szekrényt zárni,onnantól majd mehet egyedül a férfiba.

2012. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy gáz. Még kicsi. De azért mond meg neki, hogy nem illik a néniket bámulni!
2012. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem gond.
2012. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Amikor én a keresztfiamat viszem strandra ő is idén lesz 6 éves akkor én eltakarom egy törölközővel és ő meg gyors átveszi a kisnadrágját, de mivel uszodában ezt nem tudod megoldani, így vidd be az öltözőbe és gyorsan uzsgyi ki,nehogy valaki fellázadjon
2012. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha kabinos öltözködés van, nincs gond, az idősebb nők megértik. Viszont ha úgy simán közös öltözködés zajlik, akkor előbb kukkants be, és kérdezd meg, beviheted-e az öcsit. Segíts neki hamar átöltözni, küld ki, és aztán vetkőzzetek ti is.
2012. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Engem nagyon zavarna, hogy meztelenül lát egy ilyen idős kisfiú. Most, felnőtten is zavar, de tini- és huszonéves koromban szörnyű érzés volt. Nekem nincs testvérem, és nem természetes, hogy ellenkező nemű lát meztelenül, ha az nem a szerelmem!

A kisfiúnak nem ártalmas, ha egy csomó idegen meztelen nőt lát?:-o

2012. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Már miért lenne ártalmas?


Nyugodtan vidd be, bár szerintem is kérdett rá azoktól akik öltöznek.

2012. márc. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Hogy miért lenne ártalmas? Hát csak mert ebben a kultúrában az a szokás, hogy ellenkező nemű idegen emberek nem mutatkoznak egymás előtt meztelenül, és főleg felnőttek gyerekek előtt nem... én se láttam meztelen fiút, férfit egészen addig, míg nem lett kedvesem. Gyerekkoromban meglehetősen felzaklatott az ilyesmi.
2012. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
komolyan ennyi prűd embert. A meztelen testnek tök természetesnek kellene lenne. A válasz: nyugodtan vidd be, de a legtöbb helyen kabinos megoldás van, ott meg mindegy.
2012. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!