Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a férfiak akiknek már...

Azok a férfiak akiknek már van egy gyerekük, türelmetlenebbül várják a másodikat?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatból/házasságból van egy gyereke a férfinak. Majd megismerkedik egy fiatal nővel, akinek még nincs gyereke.

A férfi siettetni fogja a nőt, vagy türelmesebb lesz mint azok akiknek nincs még gyerekük?

22L


2012. márc. 29. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet már nem is kell neki gyerek, mert ez is benne van a pakliba.
2012. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én a másik 2 verzióra vagyok kíváncsi :)
2012. márc. 29. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő teljesen, valaki sietteti, valaki nem, valaki meg már egyáltalán nem is akar.
2012. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok, hogy akar. Ellenkező neműt, mint ami már van neki. :)


Egyik pillanatban úgy érzem siettet, máskor meg mondja, hogy ráérünk még ezzel.

2012. márc. 29. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem úgy fogja várni, mint az elsőt. Ez természetes, hiszen már nem olyan nagy újdonság.
2012. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van egy kisfia, és most egy hercegnőt szeretne.

Ha kicsit felpuffadok, rögtön simogatja a hasam, nagyon lelkes, hogy talán egy hercegnőt hordozok a szívem alatt.

Pedig nem.

2012. márc. 29. 16:08
 7/8 Bence_ ***** válasza:

Mi van ha herceg lesz?

Második gyerek biztosan nem akkora izgalom, hisz egyszer már megérte. Már rutinosabb.

2012. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt fogjuk szeretni.

De kislányt szeretnénk. Persze tudom, hogy ez nem kivánságműsor.

2012. márc. 30. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!