Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit választanátok:...

Férfiak! Mit választanátok: hobbit vagy a családot?

Figyelt kérdés

Párom focizni jár. Vagyis csak meccsekre, mert az edzéseken nem vesz részt. Az edző megmondta neki, hogy jár rendesen vagy ne menjen egyáltalán. (Sokszor 1 órát utaznak, és a párom alig játszhat 5-10 percet a pályán)


Heti 4x van edzés (hétfőn,kedd,csütörtök,péntek) plusz vasárnaponként vannak meccsek, ami azt jelenti, hogyha másik városban játszanak, 10 körül indulnak és este 7 körül érnek haza. Ha a közelben játszanak akkor délben vagy 1kor indulnak és 6-7 felé érnek haza.


Reggeltől estig dolgozik, sokszor nem ért haza mire kezdődtek az edzések, ezért nem is járt le.

És szívesebben töltötte velem azt az időt.


Nem akarom, hogy lemondjon a fociról. De hétköznaponként nem sok időnk van egymásra, sokszor szombaton is dolgozik, így csak a vasárnap marad kettőnkre.


2012. márc. 25. 17:42
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősünk azért hagyta abba a focit, mert sok volt neki ez a heti 5 foci, és keveset tudott foglalkozni a feleségével meg a 9 hónapos kislányukkal.


Nálunk még nincs gyerek, de tervben van.

2012. márc. 25. 17:43
 2/38 anonim ***** válasza:
25%
Én nő vagyok, de a hobbimat választanám ha nem férne össze a családdal. A hobbim az én vagyok, nem adom fel magam.
2012. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ha rámenne a kapcsolatod/házasságod, akkor is a hobbidat választanád?
2012. márc. 25. 17:46
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszum: heti 2x jár csak edzésre?


Párom ezt választotta, nekünk működik.

2012. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
31%
Nő vagyok, és hobbi.
2012. márc. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az edző nem engedné, hogy csak heti 2x vegyen részt az edzésen.
2012. márc. 25. 17:51
 7/38 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy a kérdés férfiakhoz szól.... :)

De köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz. :)

2012. márc. 25. 17:52
 8/38 anonim ***** válasza:
75%

Első hozzászóló...hát gratulálok. A hobbid te vagy..miután ott a férjed és a kisbabád, utána már értük vagy és nem magadért. Őszintén sajnálom azt a férfit, aki veled akarja összekötni az életét.(ha egyáltalán akarja..)


Engem már az bánt, ha nagyon sokat dolgozok és nincs elég időm a családomra. A foci mégtöbb időt elvesz, így biztosan a feleségemet választanám. Inkább keresnék valami közös hobbit.

2012. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott, hogy néha-néha focizhatna a környékbeli férfiakkal, de az nyilván nem olyan, mint a mostani.
2012. márc. 25. 17:54
 10/38 anonim ***** válasza:
44%
4-es vagyok: még esetleg másik hobbit is kereshet. Tudom, elsőre nem hangzik jól, de az élet nem tökéletes :-(
2012. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!