Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a kedvenc kérdéseid itt?...

Mik a kedvenc kérdéseid itt? Mikre szoktál válaszolni?

Figyelt kérdés
Anyós-probléma? Szüljek (még) gyereket? Ex? Gyerektartás?
2012. márc. 29. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, nekem a kedvenc kérdésem a "Ki a hibás?" és a "Szerintetek jogos?" típusú kérdések! :-)
2012. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ex és a gyerektartás.

Meg a mit gondolsz a XY névről.... :)

2012. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

: ) Legtöbb olyan kérdés, amibe fellelhető az izgalom, ami nem csak arról szól,hogy Jogos, hogy a Marcsi azt mondta a kék tojásra, hogy piros?

Volt pár olyan ami pl:Eltűnt a lányom, vagy akárkim :) Ilyenek érdekelnek

2012. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én még azokat is szeretem, ahol van egy alapkérdés és amikor nem mindenki vele ért egyet, jönnek az egyéb apró infók, hogy de hát a másik...


Az ilyen "kinek van igaza" szerintem tudja, hogy neki, csak megerősítést vár. Néha bejön, néha nem :-)

2012. márc. 29. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik ebbe a kategóriába tartozó kérdésre szívesen válaszolok,ha úgy érzem,hogy tudok segíteni,vagy van a témában tapasztalatom,esetleg normális véleményem. Amelyik kérdés nem tetszik,arra én nem irkálok gúnyolódó,sértő hozzászólásokat,vagy nem okoskodok,mert kifejezetten idegesítő dolognak tartom,azt meghagyom azoknak,akik vitázni járnak ide.

Vannak kedvenceim,méghozzá az esküvős kérdések(mindig is nagy esküvő-bolond voltam). :)


27/N

2012. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki csalt meg kit és hasonlók.
2012. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!