Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostani 50-60 év körüli...

Mostani 50-60 év körüli férfiaktól kérdezném mik a kedvenc filmjeik? Apukámnak szeretnék kedveskedni régi filmekkel!

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Édesapám nagy kedvence az Indul a bakterház, illetve a Bud Spencer filmeket, meg a Louis de Funès filmeket szereti nagyon, jah meg a Folytassa... sorozatot szereti.
2011. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Óz. Ómen. Igaz hogy én 70 vagyok már.
2011. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egyik kedvencem:

M.A.S.H. háborús vígjáték sorozat a '70-es évekből.Készült belőle mozifilm is.

2011. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Apának a Dűne, meg mindenféle vígjáték.
2011. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fater '56-os születésű, tehát 55 éves. Neki a régi kaland, meg akció filmek, vígjátékok tetszenek. Szereti a Rambót, a Kommandót, a Drágán add az életedet, az utolsó cserkészt, a Juniort, az ikreket, gyakran néz háborús történelmi filmeket, Bud Spencer, és Terenc Hill munkásságát imádja. Szereti még a Tango és Casht, de a kedvencei az én kiskori felvételeim:) Komolyra fordítva a szót, kiskoromban néztem vele ezeket a filmeket(most 15 éves vagyok), én is nagyon megszerettem őket. Szereti még az Indiana Jonest, meg a jó vígjátékokat, mindent megnéz. Eljött velem moziba még tavaly, megnéztük a szupercsapatot. Az nagyon zsír volt szerinte.
2011. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ja, meg még az indul a bakteráház, folytassa, dűne, ómen, ilyenek. A pókember 2 is tetszett neki, azt is moziban néztük együtt.
2011. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amit első válaszoló felsorolt, nekem mind kedvencem, pedig 24 éves lány vagyok. Lehet, hogy nem azt szerette, ami akkor ment. Ismerned kellene az ízlését.
2011. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szóval mostani 50-60 év körüli férfiak ?
2011. dec. 11. 14:25
 9/20 anonim ***** válasza:

Mi apukádnak általában az érdeklődési köre? Az enyémnek fizika, tudományok, irodalom és nagyjából tudom, milyen filmeket szeret, de ha a tiéd teljesen más, akkor nem biztos, hogy tetszene neki.


Brian élete, Galaxis útikalauz stopposoknak, meg jó sok komolyabb film, de azok tényleg egyéni ízlés kérdése.

2011. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én 56 éves vagyok és a Pitkin filmek a kedvenceim. Persze még egy csomó vígjáték, de szeretem az érzelgős filmeket is pl: a My fear lady-t.
2011. dec. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!