Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy vannak dolgok,...

Normális, hogy vannak dolgok, amiket a férjemnek se merek elmondani?

Figyelt kérdés

Általában olyasmi, amit szégyenlek, pl ha valaki rosszat mond rólam, vagy ha a barátnőm egy hónapja nem írt email-t és megkérdezi mikor írt, akkor azt mondom, hogy egy hete kb, meg ilyesmi. Nem mondom el neki, hogy nagyon nem bírnak a koleganőim, és hogy zavar, hogy a régi haverjaim már nem keresnek.

Zavar engem is, hogy nem beszélhetek meg vele midnent, de ő olyan népszerűnek ismert meg, akit mindenki szeret, akinek rengeteg barátja van, olyan rossz ezekről beszélni neki, hogy nem is így van. Pedig szeretne ugyanúgy és sokmindent tud magától is, de nem jön, hogy beszéljek róla.


2012. márc. 29. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek olyan titkai az embernek, amit még a férjével/feleségével sem oszt meg. Néha tapintatból, néha más okból. Az embernek el kell tudnia dönteni,mi az az információ, amit visszatarthat és mi az, amit mindkettőjük érdekében meg kell osztania.
2012. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En sem mondok el ilyesmit, pedig nem én vagyok az oka, ha nem keresnek.
2012. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokáig nem mondtam el én sem a páromnak, hogy nem vagyok túl népszerű, de amikor elmondtam, kiderült, hogy ő sem. Ebben is összeillünk. :)

Lehet, hogyha elmondanád, megkönnyebbülnél.

2012. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Miután összejöttem a párommal, szinte, 1-2 kivétellel az összes barátom eltűnt. A páromé is. Pár év múlva ezt megtárgyaltuk egyszer és ennyi.Szerintem, legalábbis ahogy észreveszem, komoly kapcsolatoknál ez előbb vagy később bekövetkezik. Majd jönnek más barátok később.
2012. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenről beszámolni. Szerintem ez normális.
2012. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell mindenről beszámolni, de ez... nem tudtam, hogy ilyen van felnőttek közt. Ha 12 évesen ez ciki, azt mondom, jogos, de felnőttkorban őrület.
2012. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs férjem, csak barátom még, de ezzel én is így vagyok. Igaz, hogy utána pici bűntudatot érzek ha elhallgatok valamit, a legtöbbször egyszercsak úgyis kibököm, nem bírom magamban tartani. Pl. hogy úgy érzem nincs egyetlen őszinte barátom se, szorongok nagyon idegen társaságban stb.
2012. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!