Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60...

MIT CSINÁLNÁTOK? Férjem 60 éves én 46. Abból élünk hogy lovakat tartunk. A férjemnek se éjjele se nappala. Mert fájnak az izmai, fáradt. Van 2 lányunk 14 15 évesek. Férjem azt mondta hogy ő ezt nem tudja, bírja. De ha ez így van éhen halunk.

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 17:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
35%
60 éves embernek nem értem miért kell egy 14 éves gyerek...nagypapi...előbb kellett volna gondolkodni.
2012. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
91%

Lehet megpróbálnék munkát keresni..bár nem tudom 46 évesen mennyi esélyed van. Esetleg ha fel tudtok venni segítséget, az is jelenthet némi előnyt.

Elhiszem, hogy 60 évesen már nem nagyon bírja. Esetleg nem gondolt arra, hogy előrehozott nyugdíjba menjen?

2012. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz elmenni dolgozni? Valami tanfolyamon tanulnál valamit ha nincs szakmád. Vannak hiányszakmák.
2012. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
95%

hát erre nagyon nehéz válaszolni....

no most mit csináljatok...hát gondolom szakmát váltani, valahol alkalmazottként elhelyezkedni próbáltatok már, de nem sikerült, szóval ezzel nem vagytok kisegítve, ha ezt írom. talán szépen lassan kellene felszámolnotok a vállalkozást, mert biztos vagyok benne,hogy egy 60éves embernek ez már megterhelő. De sajnos erre nagy okosságot nem tudok írni.

egyébként mi a szakmátok? mióta csináljátok? mit dolgoztatok előtte?

2012. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
88%
Két kiskorúval a családban nincs olyan, hogy nem bírja és nem tudja. Ha ez neki már megterhelő, keressen állást, ha nem talál, akkor igenis csinálnia kell, a gyerekeknek ételre van szükségük.
2012. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
74%

Vegyetek fel embert,aki ellátja a lovakat.

Megkérdezhetem,hogy lovak tartásából hogy lehet megélni? Tenyésztitek,vagy lovagoltattok,vagy mi?

2012. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
95%

"Vegyetek fel embert,aki ellátja a lovakat. "


És akkor miböl fognak megélni? Mert a felvett embert fizetni is kell, és akkor meg ugyanott vannak, mint igy.

2012. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
43%

tényleg a legnagyobb tisztelettel írom én is

de ez szúrt szemet elsőnek, hogy eléggé idős az apuka

a gyerekek pláne a 15 éves elmehetne diákmunkát vállalni vagy ilyesmi, ha nem is most nyáron majd.

hát nem is tudok mit írni..

ne haragudj de borzasztó felelőtlen szülők vagytok !

2012. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
80%

OFF: Elsö, te egy orbitális übergyökér vagy.

Amúgy nem tudsz a férjednek többet segíteni, hogy többet tudjon pihenni? vagy ha fel tudnátok venni valakit... jobb ötletem nincs.

2012. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
A férjemnek van még két gyereke 34,29 éves a lovakat bérbe tartjuk mivel pár hektároas területünk van.A férjem agrármérnök én pedig pedagógus. Nem tudok elmenni dolgozni mivel nevelni és tanulni kell a gyerekekkel.
2012. febr. 9. 18:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!