Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rohanó a mai...

Miért ilyen rohanó a mai világ, hogy az embereknek nincs idejük beszélgetni a másikkal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mert mindenki rohan:)

nekem mondjuk van:)

2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volna, csak senki nem beszél velem.Nem akar? Lehet nem vagyok túltehetségesbeszélgetőpartner, a semmiről nem tudok csicsergni :( Lehet,sokan így vannak ezzel. Vagy sok a gond, amit nem akarnak teregetni, másról meg emiatt nincs is kedvük beszélgetni.
2012. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
valaki egyszer ezt mondta nekem: akinek van munkája annak ideje nincs, akinek meg nincs munkája, annak pénze nincs
2012. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted mikor? 8 óra munka után vásárlás, főzés, mosogatás, rendrakás, fürdés, alvás. Közben persze a gyerektől meg lehet kérdezni, mi volt a suliban, kikérdezni a leckét, de erre van idő mondjuk 5-8-ig. Mire ezt mind megcsinálja valaki, ágyba dugja a gyerekeket, már csak bambulni van energiája nemhogy épületes beszélgetéseket folytatni a másikkal.

Hétvégén meg lehet fél napot takarítani, szintén lerogyás van utána, meg főzés, vasárnap megint főzés, mert ugye legyen húsleves meg rántott hús, mire mindenki mindent megeszik meg elpakolok, megint du. kettő óra és elment a vasárnap fele.

2012. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Arra van mindenkinek ideje amire akarja.


Időnként belemélyedünk komolyabb témákba,olyankor teszek magasról a mosatlanra,rendelek kaját,kikapcsolom a telefonokat,és csak egymásra figyelünk.


A kapcsolatunk fontosabb mint a szennyes ruha.Az megvár.A páromnak viszont ha épp akkor van beszélhetnéke,akkor akkor fogok rá figyelni (ez visszafele is megvan)


Bár sokszor a beszélgetések alatt összedobjuk közösen a vacsit,vagy bevásárolunk,nem odafigyelést igénylő tevékenység,ezek mellett lehet tartalmas beszélgetést folytatni.

2012. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"Arra van mindenkinek ideje amire akarja."

Vmi ilyesmit akartam én is írni!

Nem a "rohanó" világ miatt nem beszélgetnek, hanem mert nem akarnak! Elég bosszantó! :S De az ilyen emberek miatt kár keseregni!

Szerencsére sok rendes ember is van!

2012. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezért kéne szerintem mindenkinek olyan 3-4 órát dolgoznia. És akkor mindenkinek töb szabadaideje lenne és több embernek lenne munkája, és pénze.. sztem.:D

19/f

2012. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az, akinek nincs, az nem is akar! A lustaságról nem a világ tehet, ez csak egy jó sablonszöveg, h kimagyarázzuk, miért teszünk a másikra.


Ha akarok, találkozok a bnőimmel, stb. akár este 7-8-kor is, az itthoni meló meg le van szrva.

2012. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Arra van mindenkinek ideje amire akarja."


Ennyi.

2012. márc. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( So hardcore :'(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


[link]

2012. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!