Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van büdös ismerősöd vagy...

Van büdös ismerősöd vagy rokonod? Miért büdös szerinted?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fürdik már 1 hónapja
2012. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet máj, vagy egyéb kiválasztási problémája. (Pl. öregeknél.)
2012. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem fürdik. És itt a fürdés nem kádban pancsolást jelent, hanem gyűjtőnév mindennemű tisztálkodásra.
2012. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van.Több is,főként kolis srácok.Alkohol,cigaretta,fogmosás hiánya,mosdatlanság,ruhanemű nem mosása.Ilyesmi.Fincsi.
2012. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Van/volt.

- Nagybátyám láncdohányos, náluk az egész háznak tömény cigarettabűze van. Nem dohányszaga, hanem -bűze. Elég, ha eltöltök bármelyik helyiségben fél percet és máris olyan a ruhám, mintha valami szórakozóhelyen megkértem volna az embereket, mind fújják rá a füstöt. Nem csoda, hogy sem én, sem a szüleim, testvérem nem hajlandóak meglátogatni. (Pedig én is dohányzom néha, de az már nagyon büdös, ami nála van. Fúj.)

- Nagymamám azért volt büdös, mert előfordult, hogy nem akarta odaadni anyukámnak a mosnivalót. Nálunk lakott, nem volt értelmi fogyatékos, semmi szellemi problémája nem volt... csak fizikailag volt ágyhoz kötve, nehezen mozgott. Erre fogta, és a hugyos bugyogóját betömködte az ágyneműje alá, aztán narancshéjat tett rá, ami ott rohadt tovább... Hogy miért csinált ilyen hugyos-rohadtnarancsos szagot magának? "Mert a narancshéj jó illatosító, kisunokám."

(Nem szerettem a mama szobájában lenni, nem csoda.)

- Egy távoli ismerősöm (nem haver, nem barát...) egyedül lakik, tkp. hajléktalan lehetne, de mégiscsak van lakás, amit odaadtak neki, hadd éljen ott. Namármost, a vízzel igencsak "spórol" (azt hiszem, melegvíz már rég nincs nála), ami azt jelenti, hogy talán ha havonta egyszer megmosdik úgy-ahogy. Talán. Folyamatosan büdös, mindenfélének a keverékét érzem. Iszonyatos. De őneki így jó ám, mert ő egyféle gondtalan életét él ám... Pfúj.

- Van egy srác ismerősöm, kolis - peeersze. Egyszer jártam nála, de olyan átható lábszaga volt a szobájuknak, hogy majd' belehánytam a szemeteskosárba. Négy fiú együtt és az a szag... és nem biológusok, kémia szakosok voltak, hogy legalább valamit hazudhattak volna. Nem. Nem csodálom, hogy ritkán van látogatójuk. Zoknit cserélni, lábat mosni egy izzasztó nap után? Á, ugyan már. Luxus.

2012. márc. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Keresztszuleimnek fortelmes labszaguk van, keresztapamnak meg izzadtsagszaga is.Az a csipos fajta.

Gondolom tisztalkodni luxus, de a dezodor mindenkeppen.


Ferjem nagymamajanak szornyu szajszaga van neha.Sporol....

2012. márc. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, az unokanővérem (37 éves) 3 gyerekes anyuka. Nagyon kövér, de ez még nem magyarázná, hogy büdös is legyen. De ő ilyen, mikor még nem voltak gyerekei akkor is büdös volt, tömény izzadságszag, nem tudom, hogy fürdik-e, valószínűleg igen, de nagyon izzadékony és nem használ izzadásgátlót. Igénytelen, a lakásban a dolgai is elég áporodott szagúak, nem takarít rendesen. Elég szégyen ez egy fiatal anyukára nézve.
2012. márc. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik takarítónő a suliban. Amerre jár, érezni a szájszagát. Nagyon rosszak a fogai. Aztán egy iskolatársam anyukája, nagyon kövér és az érintkező bőrfelületek bepállanak, gondolom. Hát ne tudjátok meg, nem lehet megmaradni mellette. Tömény állott p.naszaga van. Bocs, de erre nem tudok jobb szót.
2012. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom.Szökőévben egyszer fürdött.Egyszer átjött hozzánk.Egészen addig nem volt semmi baj,amég a levegőn voltunk.De amikor bent levette a cipőjét...az halál.Majdnem megfulladtam.A szájszag és az egyéb fura szagok miatt pedig alapból tartottam tőle a 2m távolságot.

Amúgy egyszer láttam a kezében fogkefét,amit újonnan vett.Azzal a macskának mosta meg a fogát poénból.:D

2012. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

igen. egy öreg néni.

fürdési szokásait nem ismerem, lehet nem is nagyon vannak neki. 1 hétig hord egy ruhát, abban alszik, abban megy sétálni, abban van otthon. az egyik rokonával lakik (nem tudom a rokon hogy viseli ezt, sztem inkább hallgat, mert a néni fogadta be őt) ő néha lerángatja róla a ruhákat, és kidobja, aztán turiban vesz neki valamit, kimossa és ráadja. ez persze hetente ismétlődő művelet.

a lakásnak olyan szaga van, hogy az valami halál. amikor oda kell mennem, inkább a folyosón állok és ott beszélgetek vele, mert nem teszem ki magam a fulladásnak.


szerintem a szellőztetést, mint olyat hírből sem ismeri.


na, ezért büdös. ja, és van 1 kutyája. elmagyarázhatatlan az a szag, ami ott van.

oh, majd elfelejtettem. néha gubizik, és felviszi a lakásba, hátha jó lesz valamire...

2012. márc. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!