Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha egy családtag...

Mit szólnátok ha egy családtag szerint elég lenne a heti 1 fürdés és ezt akarná bevezetni? Mert ó már 17 napja nem fürdött és tényleg nem büdös de egész nap otthon van. és nem érti miért is felfrissülés a fürdés

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 18:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk ezt egy családtag sem merné bevezetni.:)))) Azért azt sejtem, hogy az intim helyeken milyen szaga lehet. Nem lennék rá kíváncsi.
2012. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
38%
hát ha nem büdös és nem megy sehova akkor nem nagy baj ha heti egyszer fürdik. állítólag nem is jó napiszinten fürdeni, mert lemossa az ember a bőr természetes védekező rétegét
2012. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Uhh... ez most komoly? :D

Az én párom 2naponta szokott fürdeni, én már attól ki vagyok akadva.

Neki az teljesen normális, ő után fürdeni és nincs kedve, meg nincs ideje, meg fáradt, meg blablabla...


Mindig nekem kell elrángatni a kádig -.-


Mennyi idős az említett családtag? A párom 21...

Azért nem mindegy, egy nyugdíjastól már ne várja az ember hogy egyedül kaszkadőrködjön a kádban, de egy fiatal embertől ez alap elvárás.

2012. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Fürödni naponta káros. De zuhanyozni vagy megmosakodni alap dolog.
2012. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
na ez durva...lakótársam egyáltalán nem fürdik,csak heti egyszer,azt mondja,koszos az albérleti zuhanyzó,ami nem igaz,érezni a csajon amúgy,hogy bödös...
2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%

"Fürödni naponta káros. De zuhanyozni vagy "


A zuhanyozás nem egyenértékű a fürdéssel? Sőt, még egészségesebb is. Vagy nem jól látom?

2012. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
96%
Az szerintem nem jó.
2012. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
40%
Én hetente 4x szoktam. Azjó??
2012. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%
messziről elkerülném ezt a családtagot.
2012. febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
17 napja nem fürdött? :D Nagy állat lehet a csávó :D
2012. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!