Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyereke hozzánk fog...

A párom gyereke hozzánk fog költözni, mi legyen velünk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy önzőnek tűnök, de nem érdekel. 2 éve vagyunk együtt, 1 éve nálunk élünk. A párom volt felesége most külföldre költözik de a gyereket nem viszi mert az új pasija, akivel megy, nem engedi. Én viszont még fiatalnak érzem magam az anya-szerepre, szeretnék élni, szórakozni.

Szeretem a páromat és a fiát is, de ez hirtelen kicsit sok.


Ti mit tennétek?


Én 24/L, ő 27/F a kisfiú 3 éves lesz nyáron


2012. márc. 30. 15:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
45%

Hát amikor a párodat megismerted és elmonta, hogy gyereke van akkor ezzel együtt fogadtad el. Nem montad hogy nem.... pedig mondhattad volna.


Ha ez téged zavar akkor hagyd el a párodat és ennyi.


Elhiszem amit írsz hogy 24 évesen fiatalnak érzed magadat pedig már nem vagy az ám.

habár 3 éves bizony sok törödésre vágyik.

2012. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Elhiszem h hirtelen ez neked sok,de ha nem bírod elviselni akkor jbb ha külön mentek.
2012. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ha nem tetszik, akkor szakítsatok. Más megoldás nincs.
2012. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
megértelek, nem könnyű ennyi idősen egyszer csak egy hároméves anyukája lenni, minden átmenet nélkül. ennek ellenére elfogadnám a helyzetet és a lehető legjobbat nyújtanám a kisfiúnak. neki, szegénykémnek nincs választása. az anyukája nem egész 3 évesen nem tart igényt rá, mert másképp alakultak a dolgok. azért ez nagyon gáz :-(. próbáld tudatosan csinálni, azaz ügyelj rá, h azért legyenek külön programjaitok, legyen meg a szórakozási lehetőséged is úgy, ahogy te szeretnéd
2012. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, mért mentél bele ilyen kapcsolatban, ha ennyire zavar. Ha nem tudod ezt elfogadni, nincs sok lehetőség, szakítás. Hiszen mégiscsak az ő gyerekéről van szó, ha nem fértek meg, te neked kell menned.
2012. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%
Majd meglátod, milyen aranyos lesz az a kisfiú. Tanulni, bulizni mellette is lehet, ha felváltva figyeltek a kisfiúra. Meg fogod szeretni, hidd el. Most lesz a dackorszakban, szépen, türelemmel kell vele bánni, s nem utolsó szempont, hogy őt most az "édesanja" is eldobta. Tudom, hogy sok, de már felnőtt vagy, már lehetnél te is anyuka. És ha megszereted a kicsit, viselkedj vele felelősségteljesen. Ha ti is szétmentek a pároddal, az a kisfiúnak is fájni fog. Mert tudod, "ha megszelidítetted a rózsádat, azért mindig felelős leszel!"
2012. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
25%

24 évesen már nem a szórakozáson kellene járni az eszednek. Sokan ebben a korban már felelősségteljes anyák.

Ahogy előttem írták, a gyerek a párodhoz tartozik. Ha nem akarod nevelni,akkor a párod hagyd el.

2012. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 mmT ***** válasza:
100%

Jézusom, milyen anya az, aki lemond a gyerekéről, mert "az új pasija nem engedi meg". Ilyen nővel volt a párod? ffff.

Nem egyszerű a kérdésedre választ adni. Neked kell érezni, h szereted-e annyira a pasid, h tűzön-vizen-gyereken át kitarts mellette. Ha nem tudsz most dönteni, hagyd ezt az állapotot egy kicsit, aztán maguktól eldőlnek a dolgok. Lehet, h 3 hét után besokallsz, és lelépsz, de az is lehet, h megszereted a gyereket, és fel fogsz nőni az anyasághoz nagyon rövid időn belül.

2012. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
44%

Én nem mennék bele,ilyen korban még a saját gyerek is sok,de más gyerekét befogadni... =/


Én elhagynám,vagy oldja meg a feleség az elhelyzését,ez más gyereke nem az enyém,nem adnék fel más kölykéért semmit.

2012. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
66%
Biztos nem lehet egyszerű hirtelen ezt elfogadni.Én pl 24 vagyok, van 2 gyerekem imádom őket, nem vagyok hozzá túl fiatal.Ha szereted a párod,akkor elfogadod.Biztos nem azt várja majd egyből tőled, hogy otthon ülj vele, főzz-moss-takaríts-gyerekezz éjjel nappal.Ha neked ennyire nem megy, akkor inkább most pattintsd, mert nem kell veszekedésben élnie egy 3 évesnek.De a párodnak is jó szar lesz ám!
2012. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!