Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy készítenél ki egy 30...

Hogy készítenél ki egy 30 éves, , férfit", hogy takarodjon máshova élősködni?

Figyelt kérdés
Tudom durván hangzik de nekem elég volt,hogy azért mert ők ingyen élnek esznek isznak itt Én meg férjem meg mindenért fizetünk.Amint van pénzünk megy a lecsóba mert nem marad semmi!Rokonok meg nem szólnak mert túl birkák hozzá.Ha meg Én teszem a megjegyzést hogy nem egy huszonéves párnak kellene érett embereket eltartani akkor le vagyok baccva.Sajnos költözni még nem tudunk,de nem hinném hogy a nagy családi házból(nagyszülői)nekem kellene egy vadidegen miatt albérletbe kényszerülnöm.

2012. márc. 31. 01:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Kiről van szó, és mit keres a te házadban?
2012. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Ki a 30 éves férfi?Miért lakik ott?
2012. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
mint írtam nem az Én házam közvetlen hanem nagyszülői ház amiben több generáció él.Az ember konkrétan unokatestvérem párocskája...mindkettő ingyen él itt és nem fizetnek semmibe.Keresetük semmi nincs és nem is hajlandóak elmenni dolgozni!
2012. márc. 31. 01:27
 4/32 anonim ***** válasza:
59%
A tulajdonosnak nincs ellenvetése? Mert igazán csak ő tehetné ki őket, ha nem fizetnek.
2012. márc. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Dehogynem van.Ők is besokalltak hogy a nyugdíjuk rámegy(más kérdés,hogy mikor nekünk se volt munkák akkor ugyan úgy ettünk,de mindig kompenzálva lett),de mint írtam több generáció,s a birkábbik rész nem engedi hogy szent és sértetlenségük lelkileg testileg meg legyen tépázva,ergo élhetnek szerintük mint marci hevesen mert jajj nem találnak munkát!Hozzáteszem büdös életben nem is kerestek!Ez a helyzet 1,5 éve áll fenn!
2012. márc. 31. 01:37
 6/32 anonim ***** válasza:
71%
Egyszerű a képlet. Nem kell nekik enni adni, a vizet, és ha van gáz, plusz villanyt kikapcsolni náluk. Majd rájönnek, ha éheznek, és fáznak, hogy munkát kell keresniük.
2012. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Túl nagy teret adtak rokonék nekik alapból(amolyan érezd otthon magad,mert otthon vagy és csinálj amit akarsz),,annó" bármit megtehetnek és van is hozzá pofályuk.Este 11 után osonnak a konyhába és zabálnak amit találnak!De legszebb amikor csak a nyugdíjak voltam fullra a megélhetésre alig volt kajánk és volt bőr a képükön az edény tartalmának több mint a felét megenni,mert ők éhesek!Egész nap csak neteznek.



Ha a szolgáltatásokat lezárom akkor nekünk se lesz!Ez nem járható út!Sajnos.

2012. márc. 31. 01:46
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Akkor tegyél a hűtőre egy lakatot. Mást nem igen tudsz tenni, ha a többieknek ez így megfelel.
2012. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy már csak az idegileg kikészítés vagy az emberke kinyiratása jut a fejembe megoldásképp,mint egy tininek,mert tényleg semmi nem használ.Se országra szóló veszekedés és tényközlés se semmi.


Így meg nem tudunk arra félretenni hogy saját családot alapítsunk,de ha a nyugalom miatt albit választanánk akkor ugyan ez a helyzet.Tavalyi év folyamán minden pénzünk ha tudtunk dolgozni(160ezer+én kis jövedelmecskéim havi 40ezer ill 2x 160ezer)mind mind nagyátlagban be nem fizetett meg elsunnyogott számlák kiegyenlítésére ment el.Ráadásba van hobby is nekik amihez bőven kell áram és viszi a számlát az egekbe.

2012. márc. 31. 01:59
 10/32 anonim ***** válasza:
58%
Költözni, szar helyzetben titeket etessenek de ők dögöljenek éhen csak ti visszafogottabbak voltatok tessék albérletbe menni saját magatokat etetni aztán dumálni.
2012. márc. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!