Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt 20 dkg túróm, és...

Megmaradt 20 dkg túróm, és holnap le is fog járni, mit készítsek belőle, ami hamar megvan? Valami sütire gondoltam, te mit készítenél?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Körözöttet, bár az nem sütemény, 1 perc alatt kész van.

Vagy legyen túrós palacsinta.

2012. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Boci szeletet.Gyors,finom,egyszerű,nem lehet elrontani.
2012. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én túrógombócot szoktam :) Hamar kész, összerakás+főzés össz 15 perc.
2012. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Házi túrós kókuszgolyó! A férjem szinte azonnal befalta az összeset. Lehet mandulát tenni a közepébe, de nálunk a fagyasztott málna volt a favorit. Persze akkor is nagyon finom, ha semmit sem teszek a közepébe.

Én innen néztem a receptet

[link]

2012. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy ilyen gyorsan válaszolt! Finomabbnál finomabb ötleteket kaptam, amiket gyorsan fel is jegyeztem! Nagyon kevés időm van, így most a túrós kókuszgolyót megpróbálom, de a többi is sorra fog kerülni!
2012. jan. 13. 09:26
 6/8 anonim válasza:
Nincs mit! Ne felejtsd a kókuszreszelék egy részét félretenni, hogy legyen mibe forgatni a golyókat! Ha elfogy a kókusz, akár kakaóporba is forgathatod.
2012. jan. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, készen is lettem vele, már a hűtőben van :-)Nem ismertem ezt a receptet, de nagyon örülök neki, hogy megmutattad, olyan egyszerű, finom, és nagyon hamar megvan. Köszi!
2012. jan. 13. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj, hogy ezt a kókuszgolyót akkor még ma, vagy legkésőbb holnap meg kell enni!
2012. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!