Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan undorító anyám. Lehet...

Olyan undorító anyám. Lehet vele valamit csinálni? Vagy megszoksz, vagy megszoksz.

Figyelt kérdés

Sokszor több mint egy hétig nem mos hajat,állítása szerint őt is zavarja mert viszket a feje meg minden. égő,hogy beszólnak nekem mások,hogy láttam anyukádat már megint tiszta zsír volt a feje. Azt mondja azért nem mossa meg nincs rá ideje,szerintem mindenkinek arra van ideje amire időt akar fordítani.

Utálok kint a konyhában enni mert mikor ő végez az evéssel bele böfög az arcomba. Mikor beszólok hogy jó hogy nem hánysz le,akkor csak vállat ránt. vagy a másik hogy fingik. Ha neki fingani vagy büfögni kell akkor nem érdekli ki van itt megteszi. Nagyon égően viselkedik. Pl. múltkor is itt volt egy barátnőm,anyámnak fingani kellett hát kinyomta,meg utána evett és utána böfögött,meg utána turkálta ki kaja maradékot a szájából. Nagyon gusztustalan volt,és égő is. barátnőm is csak lesett.

De ha szólok neki akkor csak mondja hogy ő az ő lakásában azt csinál amit akar,nem tetszik valami el lehet költözni. Szerintem meg tiszteletben tarthatná hogy vendégek is jönnek a lakásba.

Akinek ilyen az anyja az mit csinál vele?

20/L


2012. márc. 31. 13:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És a tetejébe még engem cseszeget hogy miért nem a konyhába eszek mikor ebédezünk mint a normális családoknál.
2012. márc. 31. 13:16
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Elköltöztem. A saját lakásában tényleg azt csinál, amit akar.
2012. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Költözz albérletbe
2012. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Csináld te is ugyan ezt vagy két napig!Nem tudom neki hogy tetszene!Ha jön valami b.nője te is böfögj előtte és csinálj olyan dolgokat ami számára kellemetlen lehet ha ott van valami vendége!

Jobb ötletem nincs sajna! :(

Apud mit szol ehez?

2012. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már régen elváltak a szüleim. De nem emlékszem hogy akkoriban is ilyen lett volna. Az utóbbi 3-4 évbe lett ilyen h neki sosincs ideje hajat mosni,ezért mindig zsíros fejjel megy mindenhova,meg kócos hajjal(mert ő csak akkor fésülködik mikor hajat mos). Meg a fingás és büfögés is. vagy előtte nem tűnt fel,nem tudom.

nekem égne a fejem ha így viselkednék.

2012. márc. 31. 13:22
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez szörnyű.Nincs valami mentális betegsége vagy problémája?Tényleg egy kicsit érdekelhetné hogy mit akar a lánya és hogy mi zavarja.Nem értem hogy lehet ilyen egy szülő.
2012. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Az én anyám olyan körülmények kózt tartott minket hogy borzasztó. Hitelt hitelre halmozott de gyerekágyban aludtam amig el nem költöztem.a cuccaim dobozokban voltak mert szekrény nekem nem jutott. Sose fürdött csak havonta kb mikor ugy látta jónak vizes törölközövel törölte át a nyakunk arcunk. Wc után sose mostunk kezet hisz nem tanitotta meg nekünk. Pisi után se használtunk wc papirt nem tudtuk hogy kell.aztán szépen lassan rácsodálkoztam a dolgokra másoknál. 16 évesn elköltöztem. És még jó anyának hiszi magát. Volt hogy rugdosott meg a fejemen törte el a vágődeszkát. Szerinte. Valami pszichés baja van
2012. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Úristen, milyen anyák vannak...
2012. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én sokáig nem mostam fogat mert nem láttam anyámtól h mosna,meg mikor kicsi voltam ő se mondta soha h fontos a fogmosás. Akkor kezdtem el fogat mosni,amikor már olyan büdös volt a szám h én is éreztem! Képzelem más hogy érezhette.

Meg most hogy mondod,anyám pisilés után sose mos kezet,csak kaki után.

Viszont megjátssza az igényeset hogy ő nem bírná ki ha meló elött meg meló után nem fürödhetne meg és büdösen kéne neki elmenni,vagy lefeküdni.

2012. márc. 31. 13:26
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem csodálom hogy szégyenled. Roppant önző.

Nekem nem volt ilyen az anyukám, szerencsésnek mondhatom magam.

Egyszerűen ne foglalkozz vele, gondolom elköltözni nem tudsz.

Ha viszed a barátnődet, vonuljatok el a közeléből, talán észreveszi magát.

2012. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!