Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám rám akar...

Mit tegyek ha anyám rám akar erőltetni egy olyan munkát amit nem akarok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy most részmunkaidőben dolgozom egy cégnél. Amit itt csinálok nagyon szeretem, szinte egyedül vagyok egy helyiségben és nyugodtan teszem a dolgomat, de nincs rá esély hogy ezt a melót napi 8 órában végezhessem.

Egyik ismerősöm mondta, hogy ugyanennél a cégnél volna állás, de ez már ügyfeleket igényel. Biztosításokat kellene ráerőltetni mindenkire aki bejön, megállítani, leszólítani hogy ilyen és olyan biztosítások köthetők, és hát tudjátok hogy működik az ilyen... nagyon beszédesnek, rámenősnek kell lenni, én meg az ilyet utálom! Nem vagyok az a fajta típus aki beszédes, egyszerüen nincs idegzetem és érzékem ahhoz, hogy napi 8 órában a biztosítások előnyét firtassam az ügyfeleknek, akik lehet hogy legszívesebben elküldenének melegebb éghajlatra. Én magam is utálom az ilyen biztosításos, erőszakos embereket. Anyám viszont nem száll le rólam!!! Mit tegyek?


2012. márc. 25. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el neki, hogy ilyen lehetőségetek van.
2012. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
undorító munka a biztosítózás... látod hogy amúgy is csórók az emberek... és akkor még szerencsétleneket még több kiadásba verni... mert hogy EZ JÓ neki... undorító...
2012. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azt mondod:NEM.
2012. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed szépen anyukádat, hogy ő bizony szereti, ha biztosítósok meg közvéleménykutatók hívogatják? Nem? Mert ugyanilyen embereket kellene hívogatnod meg leszólítanod az utcán. Ráadásul ezek általában jutalékrendszeres állások, és ha te nem vagy az a típus, messze nem fogsz olyan jól keresni-és ezt megmondhatod anyukádnak is. Meg azt is, hogy te döntöd el, hogy mit kezdesz az életeddel. ha tovább nyaggat, akkor meg jöhet az, hogy ha ezt nem fejezi be, nem szólsz többet hozzá (ez mehet hangosabban, durvább hangnemben is-vannak olyan emberek, akik csak ilyenkor néznek magukba).
2012. márc. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy részmunkaidőben dolgozhatsz, ez ma Magyarországon ritka kincs. Én is négy órában dolgozom, és a világ minden kincséért sem töltenék naponta 8 órát munkával.
2012. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kérdezd meg tőle, hogy ő mit szólna hozzá, ha egy biztosítós üzletkötő naponta a nyakára járna, hogy kössön biztosítást, mert az olyan jó.

A mamád is elküldené a búsba az illetőt, hiszen lehet egy biztosítás bármilyen jó, ha az embereknek véges a pénztárcájuk, és egyáltalán nem biztos, hogy belefér még egy ilyen is. Te pedig kuliznál, járnál a nyakukra, megutálnak miatta, barátaid elfordulnának tőled, ha meglátnak az utcán, inkább átmennek a tuloldalra, stb.

2012. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy biztosító ügyfélszolgálatán (személyes) dolgozom. Szeretem csinálni, mert már meglévő ügyfelekkel van dolgom, kapok hideget-meleget, pedig nem is értékesítek, sőt, ha valaki meg akarja szüntetni, még csak meg sem próbálom lebeszélni, nem az én dolgom. voltam üzletkötő, nekem sem ment. én azt mondom, ha nem akarod, ne csiáld, egyrészt, ha úgy érzed, akkor nem fog menni, plusz ezek általában jutalékosak. Inkább egy fixet keress.
2012. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!