Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lelki-betegségnek lehet olyan...

Lelki-betegségnek lehet olyan tünete, hogy egyre csak fogy és fogy a mama, megviselhette a távollét?

Figyelt kérdés
A sógornőm nagyon távol költözött az idős édesanyjától, családi okok miatt. Előtte soha nem volt távol tőle, egy utcában laktak. Egyetlen gyermeke az édesanyának. Azóta kb.l,5 év szinte állandóan beteg, nem eszik, nem találják a baját a kórházban. Egyre csak fogy és fogy,kedvetlen. Félünk nagyon megviselte a távollét a lányától,csak nehogy visszafordíthatatlan legyen az állapota! Irjatok minél több véleményt

2012. márc. 31. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magányos. Nem tudom mi lehet a megoldás.
2012. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a mama? Nem lehet, hogy már nem tudja magát rendesen ellátni, főzni magára? Egyébként igen, lelki okok miatt tud fogyni az ember úgy is, ha egyébként az előtte szokott módon eszik, ez igazából alkati kérdés, valakit az idegeskedés lefogyaszt.
2012. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hetven éves alig múlt,senkije sincs lányán kívül.Csak ő volt neki,egyben a mindent jelentette.
2012. márc. 31. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen a lelki-betegségtõl nagyon le lehet fogyni, mert emészti magát.
2012. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
akkor nem lepödnék meg hogy most romlik az állapota. eddig mindig volt vele valaki, egyedül maradt. persze hogy nincs baja orvosilag, ez pszichés. depresszios.
2012. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, lehet a lelki betegség tünete a rohamos fogyás. Én idegösszeomlást kaptam nemrég és 10 kg lement rólam, 2 hónapon belül:/


Szegény... Az rossz lehet, hogyha addig egy utcában laktak, most pedig hirtelen nagy lett köztük a távolság. Figyeljetek Rá!

2012. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Félünk,hogy elveszítjük.Most ugyan hazajött a lánya,de lehet hogy már késő,hiszen jártányi ereje sincs. Mielőtt elment mondtuk neki,hogy nagy árat fog fizetni,hiszen a távolság megöli a drága szerettét? Nem tudom megéri-e,hogy emiatt fog elmenni a mama. /Még az elején emlegettük,volt már ebből tragédia az ilyen esetből/ nem hitte a lánya.
2012. márc. 31. 20:54
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem a lányát kellene szapulni, mert éli az életét, hanem nektek segíteni a nénit, mivel most ti lettetek közelebb hozzá. És mi abban a jó, ha most azt szajkózzátok a sógornődnek, hogy ő a hibás? Nyilván jó okkal költözött el, evidens lenne, hogy az a rokon segítse, aki a legközelebb van. Illetve meg lehetett volna kérni falubelieket, hogy nézzenek rá, stb.

Anyámék 30 km-re laknak a mamától, házimunkát már nem tud elvégezni maga, a szomszédai meg ismerősei segítik, illetve ha anyámék ott járnak, ők takarítanak ki.

Mindenhol vannak olyanok, általában nők, akik időseknek segítenek be pénzért. Nem tudhatok volna ilyet keresni a néninek?

2012. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos félre érted,mert nem a segítség hiányzik, mert az van, hanem az egyetlen egy lánya,aki távol van tőle és azt nem pótolja senki és semmi. Hiába megyünk, ha nem minket vár. A lányát senki nem bántja, rosszul értelmezed,hiszen ő sem gondolta.A véleményre vagyok kíváncsi, nem a kritikára!!!
2012. márc. 31. 22:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocsánat, nekem nagyon úgy hangzott, hogy bűnbakot csináltatok a sógornőből.
2012. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!