Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a kapcsolatta...

Mit tegyek ezzel a kapcsolattal, és egy ilyen férfivel?

Figyelt kérdés
több mint másfél éve ismerem a barátomat (39). sokszor szétmentünk majd egymásra találtunk, bennem is sok hiba volt, mára már kezdtem megkomolyodni, ő is változott ám annyira hullámzó a kapcsolat hogy nehezen viselem sokszor. egyszer bújik, kedves és találkozni akar egyszer meg úgy érzem csak "kötelességből" találkozik velem (úgy 2 hetente váltakozik ez). régebben ilyenkor szakítottam vele de most próbálok megértő lenni ám nálam is betelik a pohár amikor ilyen rideg. most pénteken mondtam neki hogy ne keressen kell egy kis idő, nem is keresett. nem tudom mit tegyek. ha szakítok hiányzik is, de túl fiatalnak érzem magam még arra hogy egy ilyen férfivel legyek aki sokszor távolságtartó. 23L
2012. ápr. 1. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

szerintem egyszerűen csak nem tzdja mit akar,azért hullámzik..teljesen egyértelmű,hol kellesz neki hol nem.


30/F

2012. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Keress "apu" helyett egy hozzád való korút. Jobban megértenétek egymást.
2012. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom de ennyi idő után nehéz már kilépni egy kapcsolatból. amúgy mielőtt írnátok h csak a szexre kellek nincs így, mert sokszor össze se bújunk
2012. ápr. 1. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvass el férfi-nő kapcsolatról, személyiségtipusokról szóló könyveket. Rengeteg módszerrel fogsz találkozni, ahogy a valódi problémát fel lehet ismerni, és kezelni.
2012. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, túl fiatal vagy egyrészt egy 39 éves férfihoz, másrészt meg olyanhoz, akivel ennyire nem érzed jól magad.

Neki lehet, te vagy az utolsó lehetősége, de előtted még ott az élet. Másfél év alatt ennyi probléma van, akkor mi lenne, ha házasodnátok? Kibírnál vele 20-30 évet, mit gondolsz? Én is úgy érzem, hogy azért van veled, mert nem talál mást. De ha majd talál vagy szerelmes lesz, akkor dobni fog, csak nem akar két szék között a padlóra esni. Nagyon sajnálom, de így gondolom. És én is voltam így. Később találtam egy nem 12, hanem csak 3 évvel idősebb férfit, hát ég és föld. Keress mást, inkább.

2012. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
néha én is úgy voltam vele elvagyok vele amíg nincs más, de nem az igazi. ő olyan agglegény típus nem is biztos hogy kell neki egyáltalán nő.
2012. ápr. 1. 17:01
 7/11 A kérdező kommentje:
miben különbözik a 3 évvel idősebb párod a 12 évvel idősebbtől? Kíváncsi vagyok nálatok ez miben nyilvánult meg
2012. ápr. 1. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Túl idős hozzád,ennyi,mit vársz tőle?
2012. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
egyenrangú fél vagyok, nem pedig egy sokkal fiatalabb, tapasztalatlanabb valaki. Most még sok ez a korkül szerintem, ha 30 lennél, akkor már nem. 23 évesen az ember nagyon befolyásolható, hidd el, kaphatsz igazi szerelmet, igazi udvarlót, nem egy langyos valakit, aki most meg sem becsül
2012. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

érdekes kapcsolat, az biztos. Sok a korkülönbség is. Ő beszélt már arról, hogy mit akar a jövőben? Családalapítás?

Hogy érted, hogy rideg?

Szerintem nem akar igazán téged, vagy nem akar igazán komolyat senkivel. Szerinted?

2012. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!