Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy elengedjenek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a szüleim nem engednek el sehova. Ha a barátnőim kihívnak sétálni, még az is problémát szokott okozni, és elég kellemetlen nemet mondani abból az okból, hogy az anyám nem enged ki.Apum próbálja lazábban venni a dolgokat, de abból mindig csak veszekedés lesz, ezért már anyámra hagyja a döntést. Nem tudom mi okból ilyen szigorú, nem tettem semmi olyat, amitől ennyire kordában kéne tartani. Azt sem engedi, hogy ott aludjak bármelyik barátnőmnél, pedig már ovis korom óta ismerem őket. Most szeretnénk elmenni egy buliba a szünetben, apum elengedne, de ugyebár anyumon múlik a dolog. Valami tanács, hogy lehetne meggyőzni? 16/L

2012. ápr. 1. 23:33
 1/4 Bence_ ***** válasza:
100%

Tudd meg miért nem enged, mitől félt?

Gondolom attól, hogy elveszít. De ezt valahogy beszéld meg vele. Vagy akinél aludnál, annak a lánynak az anyukája?

2012. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezheted tőle, hogy miért nem bízik Benned...
2012. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg apukád, hogy jöjjön el érted buli után és kísérjen haza!Vagy anyukádnak is mondhatod!De akkor be kell tartanod, hogy hány órakor kell eljönnöd a buliból!(pl apukád várhatna 2 sarokkal odébb, hogy mégse lássák a barátok,hogy a szüleid jönnek el érted!)
2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én is csak a beszélgetést tudom ajánlani. Ebben a helyzetben már nem nagyon lehet mit tenni.
2012. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!