Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedésre vall, és...

Milyen viselkedésre vall, és hogyan tudnék tenni a váratlanul beáálító vendégek ellen?

Figyelt kérdés
A vőlegényem egyik haverja szinte minden hétvégén, akár mindkét nap, de olykor hétköznap este is, váratlanul beállít hozzánk. Gyakran alkalmatlanul, igaz, nem marad sokáig. Engem rendkívül zavar, kértem a társamat, hogy tegyen ellene, de egyelőre halogatja.

2012. ápr. 2. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy arra találták fel a telefont, hogy bejelentse az érkezését. Legközelebb ne engedd be a lakásba, és egy idő múlva leszokik erről.
2012. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Én megszívatnám, hogy épp a baba projektet zavarta meg.

Talán elgondolkozna, hogy illene telefonálni, hogy alkalmas e az időpont.

2012. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kinyitnám résnyire az ajtót és mondanám neki, hogy :neharagudj sajnos most nem alkalmas,legközelebb telefonálj ide, hogy ráérünk-e!
2012. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ajtót sem muszáj nyitni, honnan tudhatná h otthon vagytok...
2012. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

másik kérdésnél irta valaki,hogy hogy oldották meg.

Nem nyit ajtót,majd legközelebb azt mondja h épp házaséletet éltek.Azóta telefonálnak a vendégeik.

2012. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos, nem értette meg elsőre, hogy szóljon ide, mert kertes házban lakunk, és kifigyeli, hogy mikor látja az autót, vagy minket az udvaron. A telefonhívás az érkezés előtt nála nem működik, mert általában nincsen pénze. Olyanra is volt példa, hogy az első csengetésre nem engedtem be, és 1 órán belül újra megpróbálta, de akkor a vőlegényem kapta fel a kaputelefont. Hát, majd nyomatékosítjuk a dolgot.
2012. ápr. 3. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!