Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton azzal piszkál a...

Folyton azzal piszkál a családom hogy ne nézzek flegmán. Ezen hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés
Ha látom magam valami videó felvételen, én is látom hogy olyan mintha lenéző lennék. Pl a suliban is mindig azzal jöttek hogy én lenézem a többieket, mert van egy olyan nézésem. De nem direkt csinálom, sőt olyankor nem is nézem le őket (sőt inkább nekem van kisebbségi komplexusom) hanem inkább megfigyelem őket, vagy azt nézem ahogy babrálják a kezüket stb. Meg arra tudok gondolni hogy nekem nagy szemeim vannak (most hirtelen Hernádi Judit jutott eszembe mert neki is nagyok a szemei) és olyan feltűnően mozognak a szemeim vagy nem is tudom...De azt mondják flegma vagyok, pedig nem direkt nézek úgy....
2012. ápr. 2. 23:30
 1/4 gyuri494 válasza:
próbál párnapi félig poker arcot mutatni ha ez segít
2012. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gyuri494 válasza:
*g
2012. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mutatsz képet?
2012. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

engem meg folyton avval csesztetnek, hogy ne vágjak már ilyen szenvedő fejet és folyton kérdezgetik hogy mi a baj

írtó idegesítő, mert a végére le tudnám ütni az összeset hogy ennyi év alatt nem fogták fel, hogy nem direkt vágok olyan fejet, egyszerűen ilyen és kész

ezen nem tudunk változtatni...

2012. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!