Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged hogy érintett, amikor...

Téged hogy érintett, amikor megtudtad hogy az exed már mással van, vagy csak más iránt érdeklődik?

Figyelt kérdés
Kort is kérnék.
2012. ápr. 2. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki jelentéktelen volt,és már nem éreztem iránta semmit az utolsó időben,nem érdekelt,sőt örültem ha talált magának valakit.Akit nagyon szerettem,vele megszakadt minden kapcsolat,így nem tudtam mit csinál,így nem volt min felhergelnem magam:)
2012. ápr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egy kicsit rosszul, de nem sokat idegeskedtem rajta. 3 évig voltunk együtt, és 3 hónap múlva lett neki barátnője. Nem az volt a gond, h már mással jár, elvégre azért szakitottunk, mert a kapcsolatunk kihűlt és nem voltunk szerelmesek egymásba, hanem azért zavart, mert pont egy olyan nővel jött össze, amilyeneket mindig lehordott, h milyen rondák meg buták, meg,h bottal se érne hozzájuk. Szall az én "drága" exem beállitott a szórakozóhelyre, egy pálcika vékony, hosszú, szőke, műhajú nővel, és odaálltak mellém, aztán egész éjszaka nyalták-falták egymást, s közben a pasi végig engem nézett. Elment a csaja a mosdóba,ő meg odajött, h reméli jól megéztem a csajt, mert igy kell kinéznie egy igazi nőnek, meg h ennek a csajnak ilyen meg ilyen mérges autója van, stb. ...2 hónap múlva szakitottak...azóta volt neki egy sztriptiz táncosnője meg egy tőle 9 évvel fiatalabb "kislánya", akin már átment fél város... úgyh nincs miért idegeskednem! :)


18 voltam, amikor szakitottunk

2012. ápr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hűűű 2. kemény volt a sztorid :|

Én nagyon kiakadnék, nem tudnám elviselni, de gondolom azért mert nagyon friss a szakításunk. Remélem még hosszú ideig nem is kell.

2012. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hú Prünike ez tényleg kemény..


engem nem tudom miért de totál kiborított ez az egész:/ Pedig már 3hónapja hogy vége, de valamiért biztos voltam benne hogy még érez valamit...és soha nem volt csajozós típus, szóval ha rámozdult valakire akkor az nagyon meg kellett h tetsszen neki...és 5 év után ez is eljött, már nem engem akar:/

2012. ápr. 2. 23:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso exbaratomrol facebookrol tudtam meg h hazas, na akkor furan ereztem magam...aztan rajottem...mindegy amugy se voltunk egymasnak jo, legalabb o mar boldog. A masik 2 exbaratomnak , azota sincs baratnoje...tobb eve.

es egy volt exbaratom most karacsonykor jelentette be h baratnoje van....jah elotte elfelejtette kozolni is mikor megkerdeztem es miota vagytok egyutt... a valasz: hmmm...mar egy jo ideje.Na ez meg onmagaban nem is huzott volna fel, csak tudni kell h az elotte levo 3 honapban a telefonba is kepes volt bogni , h mennyire fontos vagyok neki, es remeli egymasra talalunk megint.En viszont akkor se vaytam az ujrakezdesre most pedig elegedett is vagyok, h hagytam a francba.:

2012. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor még szerettem borzalmas volt,pedig én szakitottam.

Aztán amikor kihevertem és újra szerelmes lettem már nem érdekelt.

Ráadásul bekell ismerni nagyon jól néznek ki együtt és hasonlitanak egymásra(kinézetre és érdeklődésre is).

Amúgy ha nemigen változott meg az exem akkor sajnálom a lányt mert tudom miket kell néha átélnie.(időnként elötörő súlyos depresszió,amikor úgy kellett összekaparni a földről az exem,ez tinikora óta megvolt).Na meg azt a csodás rokonságot is megkapta. :S

Most,hogy belegondolok tényleg inkább sajnálom a lányt és örülök,hogy végülis nekem volt erőm kiszállni és újra boldog lenni. =)

2012. ápr. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hónapja szakítottunk. Neki 1 hónap után lett más.

Azért fájt az egész, mert egy olyan nővel jött össze, akiről tudta, hogy utálom, mert egy rib@nc.

Ma már nevetek az egészen, hiszen fűvel-fával csalják egymást, de a külvilágnak azt mutatják, hogy boldogok és szerelmesek.

2012. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!