Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét voltam egy fiúval, ő...

Szemét voltam egy fiúval, ő mégis továbbra is érdeklődik irántam. Ez jól esik, én nem is értem miért bajlódik még velem?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy mindenkit, aki közeledni mer hozzám, elküldöm, egyszerűen nem mennek az emberi kapcsolatok.. Depresszió meg stb. De ő kitart. De miért, ha gonosz voltam vele?

20/L


2011. okt. 5. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Lehet szánalomból vagy bosszúból.. egyik sem túl jó páros.

De Neked talán idővel meg kellene tanulnod szeretni, és hagyni, hogy szeressenek, mert így nem csoda, hogy depressziós vagy... :(

2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
mert ő tényleg úgy szeret ahogy vagy és ha el is küldöd,akkor sem adja fel :)
2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért, mert szeret. Ezt csak te tudhatod.
2011. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha szeret, akkor épp jó időben jött... Már feladtam hogy valaha is jobban leszek. Mert nem voltam mindig ilyen..
2011. okt. 5. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerűen csak arról van szó, hogy szeret, akkor ne taszítsd el.. ismerd meg, ismerkedjetek össze.. hátha meg tudja Neked mutatni, hogy lehet boldogan is élni. :)

Sok sikert!

(elsővoltam)

2011. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha külsőre tetszik neked,akkor adj neki legalább egy esélyt!
2011. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!