Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult mással is, hogy...

Előfordult mással is, hogy veszekedésnél már majdnem elkezdte emlegetni az "anyósát"?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon elfajult egy veszekedés. Elkezdte csipkedni az arcom, húzta a hajam. Mint az ovisok.

Már majdnem elkezdtem anyázni. De eszembe jutott, hogy megígértem neki, hogy a halott édesanyja emlékét nem fogom megsérteni.


Félek, hogy mi lesz ha egyszer nem leszek elég erős, és elküldöm az édesanyjába. :(


2012. ápr. 3. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

... csipkedi az arcom, húzta a hajam...

Ez már a tettlegesség "kezdete! Ha most nem állítod le, később jönnek a pofonok, és egyéb esetleg maradandó sérüléseket okozó ütlegelések.

Ha most nem állítod le, később már hiába is próbálkozol.

És akkor már ha "elküldöd" melegebb éghajlatra, lehet, hogy pont azért fog alaposan megverni.

Ezt mielőbb tisztázni kell, ha szóban valamiben nem tudtok megegyezni, az tettlegesség nem megoldás!!!!

2012. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlegetném soha, az édesanyját. Ő szerencsére még él, de miatta sem. Tisztelem őt és nem érdemli meg, hogy hülzeségek miatt anyázzak.

Egyébként meg a páromat is mindig, minden körülmények között tisztelem annyira, hogy nem küldöm el a p.csába, nem hordom le az anyukáját (főleg mert semmi köze a vitánkhoz) stb.


Persze néha nekem is felforr az agyvizem, de olyankor inkább kiabálok. Nem durva dolgokat, csak kiadom a gőzt.


A mi kapcsolatunkba a csúnya beszéd (főleg egymással) és az alpári stílus nem fér bele.


Én simán szakítanék 5 év után ha elküldene a p.csába. Nem azért mert nem szeretem, hanem mert számomra fontos az egymás kölcsönös tisztelete.

2012. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő. De az sem hogy megtépjen(maximum szex közben picit) és csípkedjen.
2012. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt, mert engem hamar elkap a pulykaméreg, és kimondok olyat amit megbánok. Egyszer volt, és utána bocsánatot is kértem.

De ez a hajtépés meg csipkedés ez mi? Ovis? Ilyet még életemben nem hallottam... :)

2012. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!