Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult veletek már ilyen?...

Előfordult veletek már ilyen? Sírt a párom, miután megnéztünk egy filmet.

Figyelt kérdés

Megnéztük az Édes november című filmet, és a film vége fele láttam, hogy pityereg. Mondtam neki, hogy ne nézzük meg, ha ilyen hatással van rá. A film legvégén meg szabályszerűen elkezdett zokogni, és átölelt, hogy így is annyira fél, hogy elveszít, pláne ha ilyen filmet nézünk. Tudtam, hogy érzékeny, na de ennyire? :) Aranyos volt. Veletek is volt már hasonló?

Ő 29/F


2011. nov. 25. 12:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy vannak érzelmei, és nem fél kimutatni. Persze mint mindent, ezt is túlzásba lehet vinni, de gondolom, hogy nem napi háromszor sírdogál, csak ha megható filmet lát, vagy a helyzet megható.
2011. nov. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt. Tv-be ment a Titanic, és századszorra is megnéztem. Ő is nézte velem. Aztán ő is lekezdett sírni, meg ölelgetni. Olyan szorosan ölelt, hogy azt hittem, megfulladok.

Rá egy hétre szakítottam vele, mert megtudtam, hogy megcsal. Ott letisztult, hogy miért is ölelget annyira...

Remélem ti soha nem juttok el idáig!


24/n

2011. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hát ez bíztató volt 12:50-es. :) Sajnálom, hogy így alakult nálatok. Régebben is sírdogált, volt olyan, hogy csak úgy elkezdett könnyezni és átölelt, elmondta mennyire szeret, stb. Én ezt annak tudom be, hogy a szülei elhagyták még 2 éves korában, a nagyszülei nevelték. És fél, hogy az az ember, akit szeret, ugyan úgy lemond róla, mint a szülei. Sok csalódás érte már. :(
2011. nov. 25. 12:53
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont az "Édes november" jutott eszembe mikor olvastam a kérdésed! Sokmindenkiből vált ki hasonló érzéseket.
2011. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Az Édes november egy nagyon megható film. Én is mindig megkönnyezem.

Viszont én ennél a filmnél jártam úgy, ahogy a kedves 2. válaszoló.

Exem elkezdett nem sírni, hanem bömbölni, és visítva kérte, hogy kapcsoljam ki. (22 éves férfiról beszélünk.) Teljesen ledöbbentem, mint később kiderült, rájött, hogy nem kellene megcsalnia. De nem tartott sokáig a lelkiismeret furdalása, mert egy ideig még csalt, mielőtt lebukott.


Szóval, a kérdésre válaszolva, azt a filmet én is megkönnyezem mindig.

2011. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen. Ha komolyan belegondolsz, hogy ez veled is megtörténhet, akkor nehéz érzelemmentesnek mutatkozni. Szeretem azt a filmet.
2011. nov. 25. 12:56
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt sírtunk múltkor egy filmen. Sok lány ezt inkább gyengeségnek tartja, és azok a fiúk is, akiknek ez 'nem szokásuk'.


Az, hogy érzékeny, a jelleméhez tartozik, nekem ez sokkal jobban tetszik, mint ha valaki tőlem is gáznak venné, ha elérzékenyülnék egy filmen. Nem ettől lesz valaki papucs vagy galamblelkű, de pont az érzéketlenebb emberek egyszerűsítik le az ilyesmit, és mondják, hogy ez férfiatlan. Pedig ez butaság. :)

19L

2011. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem aki meg se könnyezi az Édes novembert az egy érzéketlen bunkó.
2011. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jesszus, remélem nálunk nem ez a helyzet!
2011. nov. 25. 12:57
 10/31 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, remélem nálunk nem a megcsalás okozza ezeket az érzelemkinyilvánításokat!
2011. nov. 25. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!