Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit illik? Ha Ő...

Ilyenkor mit illik? Ha Ő beteg nekem sem illik a harmadik barátnőnkhöz mennem tavaszi szünetben?

Figyelt kérdés

Mi olyan barátok vagyunk, hogy egymás nélkül nem találkozunk úgy, hogy hárman.

Viszont legjobb barátnőm lebetegedett, viszont én kicsit kiakadtam, mert nem itthon akarom a bámulni a falat.

Tudom, ha kimennénk a másik barátnőmmel, vagy átmennék hozzá,akkor én lennék a világ legszarabb embere, hogy nélküle.

Hozzá azért nem mennénk, mert ott nincsenek olyan jó lehetőségek,amiket másik barátnőmnél szoktunk csinálni, ahogy nálam sincsenek. Magyarul tiszta uncsi nálam is, és nála is, harmadik barátnőnknél a legjobb.

Ilyenkor nem illik, nekünk sem kimenni?


Hasmenéses betegsége van, így az sem lenne túl jó, ha mi mennénk, mert mi is elkapjuk.

Bár barátnőmtől, ez a legkevesebb, nem érdekel ha megfertőz, de mivel beteg, nem lenne jó neki sem.


2012. ápr. 3. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy most Tavaszi szünetről van szó:)
2012. ápr. 3. 16:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen barátság az, amikor ilyen helyzetben nem lehet egymás nélkül találkozni? Mint valami rossz házasság.. Komolyan létezik ilyen?

Én elmennék, nem tehetsz arról, hogy a harmadik barátnő lebetegedett, ha tényleg barátnő, nem fogja elvárni azt, hogy ne találkozhass valakivel, ha ő nincs ott.

23/N

2012. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Azért ilyen ez a barátság,mert voltak rossz időszakaink,és nehéz most a bizalom.

Ő is mondta,hogy mehetek nyugodtan:)

2012. ápr. 3. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, nőjjetek fel. Beszéljetek át hármasban mindent, aztán lehet folytatni mindent :)
2012. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Gyerekek vagyunk azért még, nem igazán akarunk felnőni:) Nem vagyunk másban gyerekesek, talán ebben sem a gyerekesség a legjobb szó, inkább úgy mondanám, bizalmatlanság
2012. ápr. 3. 18:19
 6/7 anonim válasza:

Mi is hárman vagyunk legjobb barátnők.

Szoktunk 2-en is találkozni, de engem is zavarni szokott(még ha nem is mondom), hogy ha nélkülem találkoznak.

De szerintem találkozhatsz nyugodtan a másik lánnyal, de azért lehetőleg ne ecseteljétek majd később a 3. lány előtt, hogy mennyire jól megvoltatok. Neked se esne jól, ha beteg lennél és emiatt kimaradsz egy tök jó programból és utána még hallgathatnád az élménybeszámolókat.

De akár vásárolhatnátok neki valami könyvet/filmet meg egy jobbulást! lapot:) és az egyikőtök elvinné neki, hogy legalább lássa, hogy gondoltok rá.:)

de találkozzatok nyugodtan, ha jó barátnők vagytok akkor biztosan nem fog kiakadni a 3.lány ilyenen:)

2012. ápr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére pont meggyógyult addigra, így együtt találkoztunk:))
2012. ápr. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!