Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolkoztattok azon, hogy...

Gondolkoztattok azon, hogy megtartsátok -e a harmadik babátokat? Mi vitt rá titeket arra, hogy igen? Nem gondolkoztattok azon, hogy mi lesz ha beteg lesz?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék harmadik babát de nagyon félek,hogy ha baja lesz mindig vele kell foglalkozni és a másik kettőre nem lesz időm.akkor bele örülnék a lelkiismeret furdalásba,hogy mért nem lett volna elég kettő.tudom dilis vagyok de mindent megszeretnék nekik adni.
2010. márc. 14. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmi soha nem jutott eszembe.A kettő is lehet ugyanúgy beteg.És különben sem kell egész nap "csak" a gyerekkel foglalkozni.Nem az a "mindent megadás",hogy elkényeztetett gyerekeket neveljek.Már ketten is szépen eltudnak játszani,a nagyobbak pedig szívesen vannak a legkisebbel.Pedig csak 2-3 év van közöttük.A kicsi pedig két szopi között megvan a kiságyában,és nekem van mellette másra is időm.Ettől még nem hanyagolom el egyiket sem.

,és foglalkozom is velük.

2010. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, gondolkodtam rajta,hogy megtartsam-e vagy ne.

nem mostanra terveztük, de a spirál levétele után kúp mellett rögtön terhes maradtam, szóval teljesen padlóra küldött.Hasonlók miatt gondolkodtam mint te, hogy mi lesz ha valami nem jól sül el, és ugye már van kettő, meg alapból is hogy fogom bírni, és itt a h1n1 is egy félelmem és lenne még....Még most sem vagyok lelkes pedig már ideje lenne , de nem megy.

A család a barátok támogatása biztatása, és a lelki ismeretem miatt tartom meg, és bízom benne,hogy minden rendben lesz....

2010. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!