Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hete meghalt Anyukám és...

Egy hete meghalt Anyukám és én nem tudok mit csinálni. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, édesanyám 8 napja hunyt el. Egyszerűen nem bírom, hozzá kötődtem a legjobban a világon, ő ismert a legjobban, mindent megadott nekem és megtett értem. Rettenetesen hiányzik és ha belegondolok hogy ez örökké fog tartani egyszerűen csak üvöltenék és szétvernék mindent ami a közelemben van. Suliba nem mentem azóta egyszerűen úgysem tudnék figyelni és apukám megbeszélte, hogy csak húsvét után menjek. De a húsvét is áá.... egy ünnep Anya nélkül?

Ki lehet ezt bírni? Most úgy érzem megőrültem, így nem tudnék élni, de a családom szerint azért mert csak 8 nap telt el és aztán jobb lesz. De mikor? Mikor jön el az a pont amikor már el kéne mennem pszichológushoz vagy pszichiáterhez? Mert tudom hogy nekem tovább kell élnem és túl kell tennem magam rajta, de most elképzelni sem tudom hogyan....


17/L


2012. ápr. 3. 17:46
1 2 3
 21/25 Bence_ ***** válasza:
Ha itt könnyebben "beszéltek" akkor igen is írjátok itt le. Nagyon fontos, hogy kijöjjön. Legalább addig egy kicsit jobb ameddig írjátok.
2012. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnálom ami veled történt. Én csak egy egyszerű javaslatot mondanék,hátha segit! Irj naplót de ne naplónak ird hanem hogy az Anyukádnak! Mintha neki mesélnéd el:)

Anyukámnak a nagypapája karácsonykor halt meg:(

Párom nagypapája (lányunk dédije) most 15-én.

2012. ápr. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Drága kicsi lány...fogadd szinte részvétemet.

Jól tetted, hogy kiírtad magadból az érzéseidet. Ha teheted kezdj el naplót írni, arról amit érzel. Nagyon sokat segít. Vagy próbálj beszélni a dologról rokonokkal,barátokkal apukáddal az érzéseidről.


Teljen normális amit érzel, idő kérdése, hogy el tudd fogadni a dolgokat.

2012. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Névetelen válasza:
Részvétem!És szerintem lassacskán elfog mulani a fájdalom amit érzel:)
2012. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Őszinte részvétem! Nagyon sajnálom. hogy vagy most?
2013. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!