Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb heges bőrre...

Melyik a jobb heges bőrre (akne miatt vannak a hegek)? A mikrodermabráziós kezelés, vagy az oxigénes arckezelés. Most kezdeném el a kúrát. Kora tavaszig lehet csak ezeket a kezeléseket csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek mégis milyen hegek? Nekem a hátamon vannak hegek. De kicsi fehér színűek azt mondják hipopigmentált hegek. Én a bőrcsiszolásban bíznék, az oxigénes arckezelésről nem is hallottam. Arról mit lehet tudni? Amugy én nyáron szeretnék menni erre a bőrcsiszolásra remélem hatékony lesz.
2012. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek a hegek azért alakultak ki az arcomon,mert nagyon pattanásos volt az arcom.És pici mélyedések az arcomon.Úgy tudom,hogy nyáron nem csinálnak bőrcsiszolást csak ősztől tavaszig.
2012. jan. 28. 18:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja,és az oxigénes arckezelésről én se tudok sokat,csak annyit,hogy állítólag az is jó a hegekre.
2012. jan. 28. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj értelek. Mondjuk nekem a hátamon van. Azért gondoltam, hogy azt nyáron is megcsinálják.A bőrcsiszolásról jó sok hallottam az biztos jó.
2012. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,szerintem én is a csiszolást választom.Igen,biztos megcsinálják a hátadon nyáron is.
2012. jan. 28. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Kozmetikusként a csiszolást ajánlom,mélyebb és látványosabb a hatása.A kozmetikus addíg megy le amíg a heg van,az oxigénes meg ameddíg lejut.
2012. jan. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!