Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinalja...

Szerintetek miért csinalja ezt? Titkol valamit?

Figyelt kérdés
Mindig amikor nála vagyok esténként , hangoztatja hogy milyen fáradt de amikor hazamegyek mindig fent van facen 1-2 órát, aztán ha ráírok hogy "te nem alszol?" Mindig irja hogy mindjart megy, de ugyanugy marad, aztán ha én írok valamit alig reagál, pedig láthatóan csinál valamit(ott a zöld pötty állandóan) Meg a multkor ott voltam nala es megvolt nyitva a facebook es valaki irt neki, de amint odafigyeltem a chat hangjara bezárta, pedig tudja hogy nem kutakodok, korábban sosem zavarta hogy meg van nyitva. Szerintetek titkol előlemmvalamit? Ha igen hogy kérdezzek rá?

2012. ápr. 3. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem. Lehet én vagyok a hülye! :D

Ki titkol? Te ki vagy a történetben? Ő ki ?

2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg titkol valamit, de ha rákérdezel, úgyis kitalál valami kamut. hagyd a fenébe.
2012. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arra gondolnék igen, hogy beszélget valakivel...
2012. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja, hogy lásd ki, és mit ír neki, akkor igen, titkol valamit. Hogyan kérdezz rá? Pl így: Hogy lehet, hogy ha itt vagyok, te folyton fáradt vagy, de ha egyedül maradsz, órákig face-zel? Esetleg hozzám vagy fáradt? Miért, és mit nem szabad nekem látom a beszélgetéseidből?

Mivel ezekre vagy kiváncsi, a legcélszerűbb, ha ezt kérdezed meg.

2012. ápr. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rettenetesen utálom, amikor valaki közli, hogy meg aludni, aztán még órákig online. Akkor mondja, hogy nem kíváncsi rám, menjek a francba...

Én gyanúsnak találnám, hogy rejtegeti a beszélgetést is, főleg ha előtte nem tette.

Kérdezd meg kivel beszélget és miről, és nézd meg mennyire hebeg-habog.

2012. ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!