Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Erzsébet körút közelében...

Az Erzsébet körút közelében hol lehet olcsón élelmiszert vásárolni?

Figyelt kérdés

CBA, ilyesmi merrefelé van? Most költözöm, nem ismerem a környéket.

És DM, Rossmann, hasonló?


2012. ápr. 4. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A körúton rengeteg Rossmann, dm van, a CBA szerintem kifejezetten drága.
2012. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Wesselényi uti villamos megállónál van egy Plus,(DE LEHET,HOGY MÁR SPAR)!szembe vele Rossman,kicsit feljebb DM.Azért elég sok minden van azon a környéken.Szánj rá egy délutánt és sétálj végi.Melyik utcába költöztél?
2012. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A körútra, és nagyon nem vagyok ismerős arra. Külföldről megyek haza, azt hittem, a CBA olcsó, de akkor ezek szerint mégsem. Keresgélek majd.

Lidl nincs arrafelé?

2012. ápr. 4. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Először én is azt gondoltam,hogy drága a CBA.Munkából hazafele menet csak az van közelben.Napok óta bejárok és mondhatom kellemesen csalódtam.Pl a zsömle 10-12ft és nagyon finom.A felvágottak kimondottan olcsók. Szóval lehet ott is jót jó áron találni.Neked Lidl a Stadionoknál van a legközelebb.Jobban mondva a Pillangó utcánál.
2012. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, amennyire tudom nincs a köruton lidl, azt tudom én is mondani h a cba elég drága. Egy spar van a wesselényi utcai villamos megállónál,az szerintem egész elfogadható. Dm,rossman több is van a köruton.
2012. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Zöldséget, gyümölcsöt esetleg van ötletetek, hogy hol kapok arrafelé olcsón?
2012. ápr. 4. 15:31
 7/9 anonim ***** válasza:
spar v interspar van..zöldséget és gyümölcsöt ne vegyél élemiszerboltba,csakis zöldségesben!
2012. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A CBA Prima (Corvin) most kifejezetten olcsó. Soha nem jártam CBA-ba, mert tényleg drága volt, de ennek az ára kifejezetten tetszik. Aldi van a Ferenc körútnál.
2012. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, olyan, hogy minden olcsó egy helyen, olyan nincs. körbejárod az össze közértet, megtanulod az árakat, és mindenhol azt veszed, ami OTT a legolcsóbb. Az Erzsébet körútnál az összes létező közért megtalálható, és 2 piac is.

Érdemes vinni Magaddal hátizsákot vagy gurulós szatyrot, mert akkor nem kell adagonként hazahozni, amit beszerzel.:)

2012. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!