Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek megint jóban a...

Hogy legyek megint jóban a barátnőmmel? FONTOS!

Figyelt kérdés

Lopósnak híreszteltem el az egyik volt legjobb barátnőmet, holott nem volt igaz, az nem lényeges hogy miért... És mindenki ellenem van, beláttam hogy mindenben igaza van, de nem akar velem kibékülni, nem tudom miért?! Azt mondja hogy nem kíváncsi rám és a sz*rkavarásomra, a suliból is majdnem kirúgatott. Amúgy is ki akartak rúgni. Hogy legyen vele megint jóban?

16L


2012. ápr. 4. 16:31
 1/7 anonim válasza:
Ha valaha a legjobb barátnőd volt akkor ha még haragszol is rá nem terjeszthetsz róla olyan pletykákat amik nem igazak. Lehet nem bízik már meg benned.. Próbáld meg jóvá tenni a dolgot. Ha látja rajtad, hogy tényleg megbántad akkor lehetséges hogy fog adni neked egy újabb esélyt
2012. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt teszem, de keresztül néz rajtam. :S

Mintha nem is léteznék, azt mondja hogy hagyjam őt békén. : De mellettem állt mindig ha volt valami, mindig mindenben segített.

2012. ápr. 4. 16:43
 3/7 anonim válasza:
Ha ez már kicsit régebben történt az nem valami jó de ha mostanában akkor adj neki egy kis időt még "megemészti".. Próbálj meg másokkal is barátkozni hátha te is könnyebben átéled ezt az egészet. De máskor azért figyelj oda hogy haragból se tegyél kereszbe a barátnőidnek (:
2012. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"de nem akar velem kibékülni, nem tudom miért?!" Komolyan nem tudod?

Azért 16 évesen lehetne annyi eszed, hogy észre vedd magad. Olyat terjesztettél róla ami rossz színben tünteti fel, emellett akár ki is rúghatták volna. Örülj, hogy csak keresztül néz rajtad.

2012. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kérdezőt akarták kirúgni, mert a legjobb bnője csapatta vna ki.


Kérdező: sehogy, ha ilyen sz.mét vagy, viseld a következményeit.

2012. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakiről azt mondják, hogy lopós, lehet felmerül az igazgatóságban hogy az. Kicsaphatták volna nem gondolod? Persze "kivizsgálják" az ügyet, de egy ilyenből - lopás gyanúja miatt - simán ki lehet csapni.
2012. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát tűntek el dolgok a suliból, igaz akkor ő még nem oda járt.
2012. ápr. 5. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!