Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Van egy olyan...

Mit tegyek? Van egy olyan érzésem h a barátnőmmel megint eltávolodunk egymástól egy bizonyos személy miatt. :/

Figyelt kérdés

Már kb 7-8éve legjobb barátnők vagyunk.

kb egy éve jóba lettünk egy osztálytársunkkal,és idővel én le se lettem sz*rva,és "legjobb barátnők" lettek. Nekem ez rohadt sz*rul esett,de vannak még barátnőim az osztályban,akik nagyon közel állnak hozzám,és ők végig mellettem voltak,de Ő mégis közelebb áll hozzám,megbízunk egymásban..és az a 8év,és a sok emlékek..

1hónap után odajött hozzám h sajnálja ezt az egészet,és bocsájtsak meg neki,soha többet nem lesz ilyen..de most mégis megint úgy érzem,hogy egy másik osztálytársam közénk akar állni.

Mit tegyek ? Nem tudom h szóljak-e hogy szerintem megint ugyan az a helyzet mint anno egy éve,vagy inkább hadjam ?


2012. jan. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kezeld úgy mintha nem érdekelnéd, hogy vannak fontosabb dolgaid is és akkor talán majd ő kaptatna azért hogy a legjobb barátnőd lehessen.
2012. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez van velem és a legjobb barátnőmmel is:S Csak mi 14 éve ismerjük egymást..és mindig is legjobb barátnők voltunk..:(

14/L

2012. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ma láttam avval a csajjal a városba. eldöntöttem,hogy a sarkamra állok,és nem leszek a pincsikutyája. vannak nekem más barátnőim is,velem ezt nem csinálja.
2012. jan. 7. 12:23
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló,7 évig voltunk legjobb barátnők(ovi kiscsoporttól 4.osztályig) és amint elköltöztem 220km-re,nem érdekelte őket,h mi van velem,akárhányszor találkozni akartam velük flegmán közölték,h nem érdekel senkit sem, mi van velem...másik "barátnővel" meg oviba tök jó barátnők voltunk,aztán suliba másik osztályba kerültünk és megutáltuk egymást,de amikor az előbb említett 2 barátnő elfordította a fejét és elült a padról mellőlem,ő volt aki egyedül szóba állt velem,úgyhogy nem biztos,h ő a legjobb választás barátnőként,de úgyis találni fogsz másikat, én már 3 éve keresgélek,hátha valahol rábukkanok:)
2012. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és 17/L
2012. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is hasonló van. Volt egy legeslegjobb barátnőm akivel irtó jóba voltunk. De aztán megismert egy másik csajt. Engem jól elhanyagoltak és most legjobb barátnők... Ráadásul most flegma is velem. Mással meg tök jófej._. De amúgy szerintem hagyd őket. Sokkal jobb fejebb csajok is vannak. :)
2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!