Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, de nem tudom mit tehetnék? Barátnőmmel vitatkoztunk de nem akarok megint viszont pár dolog nem tetszik.

Figyelt kérdés

A volt barátjával volt gondok..nem akartam neki szólni róla nyeltem..2hónapon keresztül...rájött volt nagy vitaa:( De nem értett meg..nekem az nem tetszik hogy mindenkinek irja hogy szeretlek,hiányzol stb..

A "cica" becenevet kaptam tőle és hülyén érzem mega hogy fon a kezdőlapon mindenhol: szeretlek cici,puszi cicumm..stb

Meg akárkivel találkozunk: Lány:ő a feleségem vele is megcsallak,ő a barátnőm vele is..ő 356. vele is stb...

Nem tudom mit tegyek amikor volt a volt barátjával a vita akkor ő letörölte az össze fiu ismerősét msn-ről meg ="én neked akarok megfelelni a barátaim is feláldoztam érted"

Akkor most mit tegyek?? nagyon szeretem de zavar..:S nem tudom mit tegyek.. 17F a barátnőm 15L


2011. nov. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon éretlennek tűnik a barátnőd...meg megvan a véleményem az ilyen facebookos kapcsolatokról(sosem írnám ki ilyen helyekre,hogy szeretem a barátom,főleg nem napi 10-szer,mert így elveszti a jelentőségét a szó),ha zavar,hát mondd meg neki,hogy nem szereted ezt,felesleges csinálnia.Ha pedig egyszerűen képtelen megérteni,akkor lehet,hogy mégsem illetek össze annyira...van egy ilyen ismerősöm,ugyanezt csinálja,kiírja mindenhova,nem lehet vele normálisan beszélgetni,mert számítógépen arc,de élőben meg sem tud mukkanni,a barátjának meg közben szép lassan kezd elege lenni belőle...lehet,hogy te is ide jutsz majd...
2011. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?!? Semmit nem êrtettem a szövegből!!
2012. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Dugd meg és kész .. :D
2013. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
kuss p*csába pofádat befogod! te dolgod a szülés!
2014. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!