Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromékhoz megyek húsvétra,...

A páromékhoz megyek húsvétra, ha esetleg a párom apja meglocsol, mit és hogyan illene adnom? Esetleg az anyukájának is vinnem kéne valamit? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy mindenképpen illene adnom valami, ha meglocsol. Nehéz szituáció kezelő vagyok sajnos, valószínű zavarban is leszek. Köszönöm a segítséget.

(Több mint 2 éve vagyok együtt a párommal, én 22 éves vagyok, a szülők 50 körüliek.)



2012. ápr. 4. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha viszel egy csokitojást erre a célra az tökéletes.

Anyukának külön nem adnék semmit hanem esetleg egy bort vinnék az ünnepi menühöz.

2012. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vigyél pár csoki tojást, nyulat húsvétra mindenkinek külön.

Apukának meg a párodnak tegyél el 2 piros csokitojást. nem kell nagy csak kedves legyen hogy te is gondoltál rá.


ennél többet senki nem várhat el.

2012. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy süteményt amit te sütsz.
2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. Ha tudsz sütit sütni akkor megkérdezném még ma anyukát hogy ne vigyél-e sütit magaddal, amit elöre megsütsz és oda viszed, így nem mész üres kézzel.
2012. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) Sokat segítettetek!

Belegondolva... csak a legkézenfekvőbb dologra nem gondoltam. :)

2012. ápr. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!