Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Ma összevesztem a barátnőmmel mert felidegesített és kiküldtem és rábsztam az ajtót. Még 2 óra körül elment és fél órája jött haza de nem merek hozzászólni mert az előbb is leordított. pedig vettem neki csokit meg virágot, a kedvenceit. Bocsánatot is kértem de nem akar látni és hallani se (tudom hogy én vagyok a hibás de nem piszkálom, 2x próbáltam eddig). Ha most nem sikerül kibékülni akkor reggel ameddig alszik csinálok valami kaját vagy valamit. De jobban örülnék neki ha még ma kibékülnénk.

23F


2012. ápr. 4. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne kelljen kaját csinálni? :)
2012. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés de nem azért:D
2012. ápr. 4. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ovi.
2012. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
én biztos már megbocsátottam volna,a párom soha nem kér bocsánatot,sőt még ő játsza a duzzogit:(
2012. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
ha őszinte a dolog kérd meg a kezét!
2012. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem monedd neki hogy üljön le és beszéljétek meg , fogdd meg a kezét és kérj bocsántatot és hozz mellé egy érvet utána mondd neki hogy nagyon szereted és nem szeretnéd ha haragudnátok egymásra ! Ha ezek után nem bocsát meg szólj és kitalálunk valamit ja és fontos hogy úgy mondd neki mintha komolyan gondolnád !
2012. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Békülős szex? :D
2012. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
közlöd vele hogy meleg vagy.
2012. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát ez nem igaz nagyon nevetek:D Kérd meg a kezét, közlöd vele hogy meleg vagy xDDDDDD

Amúgy szerintem a kajcsi jó ötlet. :)

2012. ápr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én akkor bocsátanék meg valóban, ha látnám rajtad, hogy tényleg sajnálod, és komolyan gondolod. Ehhez persze az kell, hogy legyél levert(aminek valóban kéne lenned), többször akár tízszer is próbálkozz, mert akkor az jön le, hogy nem csak a békesség miatt teszed, hanem átérzed a dolog súlyát. Persze az lendít a dolgon, ha rendesen közeledsz felé, addig próbálod megölelni, amíg nem engedi, és közben mondogatod, hogy szereted. (persze jól elcseszted, mert hagytad elmenni, és nem is hívtad egy pár perc után, igazából szerintem ez a súlyosabb része a dolognak)
2012. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!