Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illene bocsánatot kérnem ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene bocsánatot kérnem ezek után? Ez durva volt a barátnőmtől ugye?

Figyelt kérdés
A barátnőm rá írt az msn-emről mikor nem voltam gép előtt a volt csajomra. Elkezdte szidni mert képet akart róla, csak kíváncsiságból. Ezt elmondtam a barátnőmnek nem tetszett neki majd mikor nem voltam ott msn előtt hanem dvd-t néztem ő meg kiment gépezni be volt lépve az msn-em és ráírt majd beszólt neki rondákat lek*rvázta stb. Visszaolvastam a beszélgetést és kemény volt eléggé megharagudtam a barátnőmre. Az exemmel haverok voltunk amúgy még és ezt ő is tudta. De sose taliztunk csak msn-en beszélgettünk. Nem nagyon értem miért tette ezt a barátnőm. Az exem azóta szóba se áll velem sőt azt hiszi még én is őt basztatom... Már jó pár napja, hogy veszekszünk is emiatt a barátnőmmel és még ő van kiakadva. Ti mit gondoltok? Kérjek az exemtől bocsánatot? Haverok vagyunk nem szeretném azért a barátságot végleg elveszíteni, a barátnőmet meg szeretem nem csalnám meg vele... de msot már azon is elgondolkodtam tényleg ki az igazi... ez msot szarul esett, hogy a csajom így beletúrt az msn-embe és az exemet lehordta mindennek... Vélemény?
2009. aug. 16. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

háthallod....nekem ezmár picit túlsok lenne, és én dobnám ki a csajt a retekbe, ha velem ilyet csinálna.

az exnek pedig megmondanám, hogy bocs, az elmebeteg csajom volt.

2009. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem veszed észre, hogy a csaj féltékeny, és mindent kitalál, hogy megszopassa az exed?


Ha van eszed, akkor ma alszik utoljára nyugodtan, mert holnaptól kicsit szingli lesz.


Bocs de a mostani barátnőd egy rakat szar.

2009. aug. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyél papucs!Szerintem ez elég megalázó,ha te ezt hagyod.Ez a csaj elvárja hogy a tenyerén hordozd!Ebben biztos vagyok,és jó párszor hisztizik,és kihasznál.Vannak ilyen nők,pedig te úgy látom értelmes vagy,mert észreveszed,hogy nem ez az igazi.ami neked jó lenne.Elmondom hogy mi lesz...Egy idő után úgyis megelégeled,és szakítani akarsz.Ő megsértődik,lehord majd tégéed mindennek,és te sajnos bocsánatot fogsz kérni!Ne hagyd hogy kihasználjon!Több vagy te annál!

Az exedtől meg kérj bocsánatot!Minél előbb!Miért ne kérhetnél?Ilyet nem tehet a barátnőd!Ha meg tesz,akkor nem normális.Hajrá!Legyél férfi,és ne hagyd hogy így befolyásoljon 18/L

2009. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy elnézem a hozzászólókat, szerintem a barátnőd eldöntötte a kapcsolatotok jövőjét.


Gondolkozz már!

Honnan veszi a jogot arra, hogy egy olyan embernek dumáljon, akit te kedvelsz, aki az életet jelentette neked ez a csaj előtt?


Ez tudod milyen érzés?

Körülbelül olyan, mintha te elmennél a barátnődhöz, felmennél a nevével msnre, és az előző pasiját elkezdenéd anyázni, és nem vennéd le abból, hogy min akadhatott ki a szerelmed... ezt a csajt felejtsd el szépen. Nem kell ő neked.

2009. aug. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy látom az egészet h: 1. milyen dolog h belepiszkál a te msnedbe? Mit turkál ő a te gépeden? Nekem már ez undorító. 2. Beszélgetni lehet az exxel, ha nem megy át másba. abba semmi rossz nincsen. 3. nem te vagy a hibás, hanem a barátnőd, aki ilyenért jelenetet rendez. Gondolomom úgy látja, h te a tulajdona vagy. Ne hagyd magad, mert ha így folytatod, mindenért hiszti lesz, és az lesz a vége h neked semmit sem szabad. Ha szereted beszéld ezt meg vele, ha nem, akkor pedig menjen... nekem ez a véleményem.üdv
2009. aug. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és kihagytam: 22/L
2009. aug. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Oké, tényleg kicsit elmebeteg a mostani barátnőd, de én azért visszakérdeznék: neked fontosabb az exed, mint a jelen? Én mondjuk semelyik idióta exbarátom miatt nem vesznék össze a jelenlegi barátommal... Na meg ha belenézne az msn-embe...Szokott olyat, az sem zavar, másfél éve járunk, közösek a barátaink, nincs előtte titkom.


Én azt a srácot dobnám, de azonnal, akinek az exe fontosabb, mint én.

2009. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

már nem azért,de én elvárom,hogy a páromnak egy exe se legyen fenn msnen,nekem sincsenek fenn volt pasik.

énis néztem bele ő msnjébe (ő is enyémbe),szépen törölgetve lettek,nem érdekel,hogy barát,nembarát maradt-e,vagyok annyira önző,hogy válasszon mi fontosabb neki...én vagy az exekkel levő "barátság"...én voltam fontosabb...

igy nincs vita...

én nem az extől kérnék a helyedben bocsánatot,az amugyis ment kukába már elvileg,hanem a barátnőtől,hátha engesztelhető még...

22/L

2009. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Az utolsónak igaza van. Nagyon bunkó volt a barátnőd és csak magát "alázta meg", hogy mennyire féltékeny, de te is magadba nézhetnél egy kicsit! Már bocs, de mi a szarnak kell barátkozni az exekkel? Lezártátok a kapcsolatotokat, azért vagy mással, mert ő neked nem jelent már semmit normális esetben. Akkor mit érdekel annyira, hogy jajj mi lesz most az exszel? Amint mondta, hülye volt a barátnőd, de gondolkodj el azon, hogy ha nem adnál neki okot a féltékenykedésre (haverkodás az exszel), nem is lenne az!
2009. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
aha és kedves hozzászólók arra nem gondoltatok hogy lehet tbb évet volt együtt az exxel?hmm???én a mai napig jóban vagyok a volt barátommal (3,5év együttlét)mégis mindkettőnknek van már párja.Ha az új barátnője mindenféle rib.ancnak lehordana csak úgy a semmiért,én TUDOM hogy a volt barátom biztosan összeveszne vele és igazat is adnék neki mert mit tettem.Ha a lány szóba áll egy fiúismerősével az már ku-rva?Gondolkodjatok már ember,a fiú azért vana barátnőjével mert Ő kell neki a spk közül nem a RÉGIEK!ÉS az meg hogy a párja gépében turkál OK NÉLKÜL,és LEJÁRARTJA a párját az azt jelenti hogy a tisztelet és bizalom legkisebb szikráját sem mutatja a barátja felé...a lánynak kellene elnézést kérnie a baráttól és a volt barátnőtől is...mert ehhez nem volt joga...önbizalomhiányos,tiszteletlen,gyerekes érzelemvilágú lány...Gratulálok hozzá
2009. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!