Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen kicsit jobb...

Hogy legyen kicsit jobb kedvem? Gyanús a párom is. FONTOS!

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve van barátom, de mégsem vagyok teljesen boldog. Mostanában kevesebbet szeretkezünk, folyton olyanokat álmodok hogy a barátom megcsal és más tetszik neki, van hogy a húgom vagy az exe,szinte mindig hátat fordítva alszik el, ma is egyik barátnőm ment az utcán és nézte, szerintem tetszik neki, mikor kérdeztem hogy tetszik e neki, vagy valaki más, esetleg hogy megcsalt e, mosolyogva válaszol, mostanában pedig nagyon nézelődik az utcán. A családomban sincs minden rendben, stb.

Valami tipp esetleg hogy legyen kicsit jobb kedvem? Nagyon le vagyok törve. :( Most is órák óta sírok, a pasim meg hátat fordítva húzza a lóbőrt.

18L


2012. ápr. 5. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt ilyen időszakom a párom mellett.

ha segít valamit, annyit megírhatok egy idő múlva már nem sírni fogsz, hanem pasizni akarsz majd és keresed majd aki szeret téged, ill. azt mutatja feléd.

te még abban a szakaszban vagy, hogy szerelmesen szenvedsz.

ez el fog múlni. az én esetemben a párom 3 év alatt egy icike picikét sem változott.

2012. ápr. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

szóvalé nem csalt meg, semmi arra rájöttem, de valahogy soha nem adott arra sem alapot, hogy nyugodtan bízhassak benne.

azért fogott meg amit írtál, mert ő is háttal fordulva aludt el nem is egyszer ami nagyon bántott és én is virrasztottam ezért mindig egy darabig.

2012. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondja hogy szeret, megad mindent, de mikor buliztunk akkor is azt a csajt fényképezte,a fenekét és a mellét aki tetszett neki általánosban.
2012. ápr. 5. 00:47
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Na neee... Ezek után kételkedsz?:/
2012. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szegénykém...Tudom min mész keresztül...Én is voltam így,és utólag belátom,hülye voltam,hogy majdnem 2 évig szenvedtem egy elhidegült kapcsolatban...Pedig én mindent megpróbáltam...Ha hozzábújtam ő elfordult...Úgy,mint nálatok...Nekem is fájt,és sokszor sírtam,olyan rosszul esett,hogy elfordult tőlem,amikor én szerettem...Sok idő kellett nekem,amíg beláttam,kár erőltetni,el kell hagynom,el kell innen költöznie.

Tudod,nálam az volt a baj,hogy nagyon szerettem és ezért nem akartam belátni,hogy vége,ő elhidegült tőlem...Mivel elég érzékeny lelkű vagyok,így rengeteget sírtam,amíg végleg vége lett,így tudom,milyen vacakul érzed magad az átpityergett éjszakákon.

Szóval fel a fejjel,próbálj picit megnyugodni és bármilyen nehéz is,vonatkoztass el attól,hogy ő a szerelmed és próbáld meg racionálisan nézni a dolgokat.

Miután átgondoltad jön az utolsó lépés (nekem ez volt a legnehezebb),szakítanotok kell.

2012. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
imadom ahogy egyesek masoktol varjak a boldogsagukat. en ha nem erzem hogy szeretnek, vagy nem erzem hogy fontos vagyok maris keresek mast. tul sok benaval foglalkoztam mar hogy rajuk pazaroljam az idomet, vagy tudatlanokkal akik nem voltak kepesek latni a nagyszerusegemet, vagy frigidekkel akik nem voltak kepesek kivanni engem megfeleloen. bezzeg mas mindezekben a dolgokban tulteljesit! szoval hagyd a "parod" hadd szorakozzon massal, es te keress igaz erzelmeket!
2012. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen büszkedéged, tartásod csajszi!! Komolyan, még csak 18 vagy!

Az én barátomat még sosem kaptam azon h lányokat nézeget, pedig eléggé résen vagyok:D azt meg el sem tudom képzelni egy normális egészséges kapcsolatban, ahol az egyik fél fotózza a másik mellét, fenekét vagy ilyesmit:S elképzelhetetlennek tartom....

Te mit tanácsolnál ennek a 18 éves lánynak, aki fent leírta a problémáit? Ugye?! sétálj ki ebből a kapcsolatból emelt fővel!

22L

2012. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

1,5 éve vagyunk együtt a barátommalés ha együtt alszunk, mindig úgy alszunk el, hogy átölel, vagy hátulról hozzám simul vagy fogja a kezem.

A másik, ha valami miatt éjszaka sírok, akkor általában felébred, megkérdezi mi a baj, magához húz, megvigasztal. Szerintem ez így van jól, így kell működnie.

Ha mindig hátat fordít valószínűleg már nem szeret, főleg, hogy más csajokat fotózgat.

Megmondanám neki a bánatomat és elküldeném a helyedben, mert csak felőrölöd magad mellette.

Annyi pasid lehet még, mint égen a csillag.

2012. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi Lány, 18 éves vagy, ez a legszebb kor, nem kéne elvesztegetni egy olyan trógerre aki nem értékel, nem figyel rád.

elhiszem, h szerelmes vagy, és nehéz, de gondolj arra, hogy 2 év múlva hogyan fogod értékelni ezt az időszakot. inkább fordítsd át a gondolkodásod, nagyítsd fel egy kicsit a hibáit, próbáld külső szemlélőként nézni, hogy pl mit mondanál a barátnődnek, ha így bánna vele a pasija. biztosan azt tanácsolnád, hogy hagyja el.


szóval szedd össze magad, és penderítsd ki ezt a csávót. 100 jobbat találsz nála. legyen önbecsülésed!

2012. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van mikor úgy alszik el, hogy átölel. Amikor sírtam akkor ő már aludt, és halkan sírtam. Mindent megtesz értem, bármit megvesz nekem, amikor ma mondtam neki hogy akkor biztos ha más csinos lányokat látsz, akkor feláll?! És mondta hogy nem, mert tudja kontrollálni magát. -.-" Na mondom szép...
2012. ápr. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!