Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért legyen kész délre az...

Miért legyen kész délre az ebéd, ha a párom csak 6 után ér haza? Nem jobb, ha minden friss?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete vagyok itthon, mert "nincs munka". Fizetetlen szabadságon vagyok, mindig ígérgetik, hogy majd hétfőtől kell menni.

Szóval, délelőtt általában alszom vagy netezek, délután 2- körül állok neki takarítani és főzni.

Mire a párom hazaér (5-6 körül szokott, de van hogy csak 8kor ér haza), mindennel készen vagyok.

Állandóan cseszeget, hogy miért nem főzök meg takarítok délelőtt, mint a többi háziasszony.

Szívesebben eszek vele, mint egyedül. És azt hittem, jobban örül, ha frissen tálalom neki a főtt ételt.

Szerintetek? Csak ketten vagyunk, gyerek nincs.


2012. márc. 29. 16:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Erről miért nem őt kérdezed?
2012. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Kérdeztem.
2012. márc. 29. 16:43
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
mit válaszolt?
2012. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondott?
2012. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Hogy ne lustálkodjak délelőtt, hanem főzzek és takarítsak.

Éjjelente nem tudok aludni, mert horkol. És nem engedi, hogy a másik szobában aludjak.

2012. márc. 29. 16:46
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy délelőtt 10-kor készítetted! Úgy biztosan jobban ízlik majd neki. Amúgy részvétem!
2012. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
mondhatod neki hogy delelőt főztél amit nem tud az úgysem faj,de komolyra a szót szerintem úgy van vele hogy delelőt is hasznos dologra fordítsd az időd,vannak ilyen férfiak ma mondhatod neki hogy nem az a legyen hogy hánykor foszol vagy takarítasz az a legyen hogy megcsinálod.
2012. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

te jó ég. Nem mindegy neki, mit csinálsz? Minden nap nem kell főzni meg takarítani.

Szerintem is jobb lenne frissen a kaja, nem kell pluszban melegíteni, kevesebb energia fogy.

2012. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Észreveszi, hogy még meleg a tűzhely.
2012. márc. 29. 16:48
 10/39 lizzi77 ***** válasza:
100%

Kitalálom: párod kedves édesanyja A mintaanya,minden nap reggel 5-kor kelt,megfőzött ,elküldte a srácokat a suliba,aztán 3 műszak a gyárban, vagy estig a földeken,aztán este még kitakarított...megmondom őszintén:a nagyim négy gyereket nevelt falun,napszámba járt, állataik voltak, építkeztek,stb...fogalmam sincs,hogy én hogy bírnám, de a rossz tüdőmmel a felét se szerintem,de a szükség nagy úr.AKKOR muszáj volt.És ez itt a lényeg: ma már tökre nem muszáj,de ha a párod ragaszkodik hozzá:hát főzzél meg reggel, estig hagyjad a szabad levegőn "száradni",este ártatlan képpel szolgáld fel neki, aztán amikor húzza a száját, megmondod neki: de édesem hát ma reggel főztem, direkte neked,anyukád is mindig így csinálta,nem?

1 esetben van gáz:ha tényleg az állottat szereti.

2012. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!