Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis hogyva hugom ilyen?...

Normalis hogyva hugom ilyen? Lehet hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasz óta ismer egy lányt,egy suliba járnak. 18 éves lesz júniusban, először tavaly nyáron volt barátja,aztan 2-3 hetente váltogatta a barátait de úgy hogy amikor épp nem volt senkije a barátnője pár napon át itt aludt nálunk. Kb. Volt nyár óta 7-8 barátja,közülük egyet hozott haza bemutatni de ő is csak egyszer volt itt. A barátnője ma is itt aludt, egy ágyban alszanak, ősszel bent voltakmindketten a fürdőben mikor fürödtek és úgy nevetgélnek,elvannak egymással,mint én a barátommal. Én ilyen közel soha nem engedtem magamhoz lányt, volt akivel együtt aludtam de csak úgy hogy összetoltuk az ágyakat. Nem tudom hogy én értem e félre a helyzetet, de mióta a múltkor kérdezte anyukám tőlünk hogy valamelyikünk nem leszbikus e mert egy ismerősétől hallotta hogy az egyik lánya az még jobban gyanakszom. A lány nyáronannyit volt itt hogy eljött hozzank anyum két testvéréhez is ( pedig elég messze lakik mindkettő), az egyiknél a hátsó kertben összebújva piknikeztek. Szerintetek?
2012. ápr. 5. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell azonnal a "legrosszabbra" gondolni,de mi van ha az?Attól még a testvéred.Inkább kérdezd meg tőle,üljetek le beszélgetni.
2012. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

> Szerintetek?

Szerintem kérdezd meg tőle ha annyira érdekel.

2012. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Egy barátnőm húga szintén ilyen mint a tiéd. Rámhajtott, pasinak adta ki magát. (mintha barátnőm öccse lenne).

Én meg kérdeztem barátnőmet, hogy most öccse van vagy húga.

2012. ápr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok a barátnőmmel, de nem vagyok belé szerelmes. Ez sokkal több annál, nem érné meg szerelemmel elrontani. Ettől függetlenül lehet, hogy ő lezbikus, de ugyanannyira lehet az is hogy nem. Nem minden ember egyformán fejezi ki a kötődését. Valahol magázzák a gyerekek a szüleiket, valahol meg szájrapuszit adnak egymásnak. Érted...
2012. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A hugommal nem vagyunk valami jóban, de amikor anyukám kérdezte tőle akkor nevetve letagadta, úgyhogy nem hiszem hogy elmondaná.
2012. ápr. 5. 11:57
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, gyanú az megvan persze, de én is ilyen vagyok egy két barátnőmmel. Nem minddel de van kivételben 2-3 olyan barátnőm akikkel én is van hogy egy kádban fürdünk, együtt zuhanyzunk, nem zavar. Most épp szakítottunk a barátommal ami nekem nagyon fáj, ilyenkor szokott az egyik barátnőm itt aludni és olyankor este mi is egy ágyban alszunk. Volt nem egyszer hogy odabújtam hozzá, mert olyan magányosan éreztem magam. De nem vagyok lezbikus. Örülök, hogy van ilyen barátnőm.
2012. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is ilyen vagyok a barátnőmmel,bár még nem fürödtem előtte (nem is akarok),de mindkettőnk boldog kapcsolatban vagyunk :)
2012. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ettől még enmfeltétlenül leszbi, de hogyha van egy olyen érzésed, nyugodtan kérdezd meg tőle. Az őszinteség mindig bejön:)
2012. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az.16-17 evesen mi is egyutt furodtunk a baratnommal, egy agyban aludtunk, es folyton rohogtunk a takaro alatt :-) Szerintem a te hugoddal sincs semmi, egyszeruen csak egyes emberek kozelebb tudnak kerulni egymashoz, mint masok.
2012. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Nemértem mért érdekel téged hogy a hugod leszbikus-e
2012. ápr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!