Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy keresse...

Hogyan vegyem rá, hogy keressen munkát? Meddig "kell" ezt tűrni?

Figyelt kérdés

Párom 7 hónapja munkanélküli, akkor volt a lányunk 2,5 éves. Én azonnal bejelentettem a munkahelyemen, hogy szeretnék visszamenni, vissza is vettek és kifizették a szabadságom (szerencsém volt, valaki elment szülni).


A férjem viszont azóta nem is keres munkát. Jól elvan a gyerekkel. A baj csak az, hogy január 1-től a gyerek délelőtt oviban van. A háztartásban viszont semmit nem csinál, mindent én csinálok: bevásárlás, főzés, takarítás, mosás, ablakpucolás, vasalás stb. Nem várnám el, hogy mindent megcsináljon, de azt igen, hogy egy részét.


2012. ápr. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha saját magának nincsen hozzá indítatása akkor sehogy..pláne úgy hogy családja van..kérdés hogy tényleg nem akar dolgozni vagy csak nem talál..
2012. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Az lenne a minimum, hogy a háztartást vezetné, ha már nem dolgozik!!! Meg bevásároljon.
2012. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

2,5 éves és oviba jár?


Egyébként választhat a férjed, vagy munkahely vagy házimunka teljes egészében. Más opció nincs, ha ellenkezik akkor kuka, pedig én igazán egy férfisoviniszta disznó vagyok ahogy ti mondjátok, de még nekem is ez a véleményem.

2012. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok, de ha így alakulna a helyzetem a minimum az, hogy a házimunkát megcsináljam.
2012. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mint írtam: "A férjem viszont azóta nem is keres munkát." Így elég nehéz lenne találni. Ha keresne, türelmesebb lennék.


Óvoda: szobatiszta, a bölcsiben nem volt hely, ezt ajánlotta fel az önkormányzat.

2012. ápr. 5. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

undorító módon visszaél a helyzetével.

megmondod neki, hogy házimunka, és melókeresés, különben mehet vissza az őseihez.


jelenleg én is itthon vagyok, de gőzerővel küldöm a CVmet mindenhova, ahol megfelelek az elvárásoknak, valamint csillog a lakás, és mindig főzök. annyi a különbség, h én nő vagyok, és még nincs gyerekünk.

de a pofámról lesülne a bőr, h a párom tart el, én meg meresztem csak itthon.


párodnak mi a szakmája?

2012. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!