Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhat munkát leszázalék...

Hol találhat munkát leszázalékolt fiatal nő, aki még csak most van olyan helyzetben hogy munkát keressen életében először?

Figyelt kérdés
Iskola után leszázalékolt,és nemrég költözött pestre Szabolcs-Szatmár Beregből.
2011. máj. 6. 10:57
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Attól függ mekkora mértékű a leszázalékolás, miben gátolja ez illetve melyik iskola után, közép vagy felsőfokú.
2011. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos általános után nem tanult tovább ,nem is tudott dolgozni,mert arrafelé nem volt rá lehetőség és most szeretne,67%-ra van véglegesítve.
2011. máj. 6. 14:16
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Hááát ez elég komoly mértékű, sajnos azt kell mondjam jelenleg 10% az esély, hogy valahol el tud helyezkedni. Én alapítványoknál kérdezősködnék legelőször, talán ott tudnak segíteni.
2011. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ki kell tanálni valamit, és megpróbálni vállalkozni.


Ezenkívül úgy tudom, hogy vannak olyan cégek, ahol direkt, megváltozott munkaképességűeket foglalkoztatnak. Mert ez után támogatást kapnak. Érdemes lenne ilyet megérdeklődni valahol.

2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pénz vállalkozáshoz nincs,igen arra jutottam én is ,hogy alapítvány + speciálisan olyan munkaerőt foglalkoztatók.

Akad még valahol olyan?

2011. máj. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!