Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés és hogyan küzdhet...

Milyen érzés és hogyan küzdhető le az az érzés amikor elvesztetted azt amiben, akiben hittél az életed sőtt minden vágyad volt, részed?

Figyelt kérdés

Értem itt olyan dolgokra, s történetekre. Amikor valami , valakik akik éltetned és neki ill nekik élsz , vagy annak élsz , mert alapja létednek.

Például, elvesztetted a családod akikért mindent megtettél, a nő , nő volt, a gyermek szintén mint gyermek, te meg jó férj. Vagy azt ami alapja a családalapításnak, úgy értem rá építhető egy család biztonsága. S a gond ebben az, hogy amig te annak amiben hiszel, az más szemében nem az ami a tiedben.


2012. ápr. 5. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ööööö... most csak én nem értem a kérdést?
2012. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Azt a mindenit, jól megcifráztad ezt a kérdést. Nekem már sajnos volt ilyenben részem. Borzalmas érzés! Egy számomra nagyon kedves barátomat (lányt) "vesztettem el". No persze nem meghalt, csak nagyon csúnyán összevesztünk! :'( Túlzás nélkül állítom, hogy az volt eddigi életem legrosszabb időszaka. Még soha semmit sem bántam meg annyira, mint azt a pillanatot (mondatot) amikor megharagudott rám. Teljesen magam alatt voltam. Azóta ugyan már kibékültünk, de ez a barátság/ismeretség már sohasem lesz olyan jó, mint régen volt. Nekem akkor nagyon sokat segítettek a barátaim. A lelki támaszaim voltak. Ha akkor ők nem lettek volna, talán ma már én sem lennék...
2012. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

A kérdés lényege az, hogy milyen érzés az, amikor elvesztesz egy számodra fontos személyt/hozzátartozót/barátot! Legalább is én így értelmeztem a kérdést és ennek tudatában írtam válaszomat!

2. hozzászóló voltam.

2012. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kérdést igazándiból én is értettem, csak az alatta lévő szöveg zavart be. Azt esetleg kifejtenéd más szavakkal, kérdező?
2012. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

sz.r érzés.

szerettem a barátomat, elhagyott egy r.biért. vártam rá 2 évet mire észhez tért, visszajött hozzám.

erre a drogos haverja rávette hogy menjen el vele külföldre.

tanultam belőle: nem szabad soha, egy emberre sem várni. ha nem jön azonnal, nem csinálja azonnal amit akarok, sohatöbbé nem kell neki esélyt adni.

hogy dolgoztam fel?

dolgozok. lassan de biztosan török előre, és csak jön hozzám egyre több pénz. ezen majd pillanatnyi boldogságokat veszek, ha már az élet megtagadta tőlem a lelki javakat.

2012. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pl: gondoltam itt olyanra , hogy egy család bomlott föl ,mert az egyik fél nem szerett igazán , nem állt ki a családja mellett, vag yolyan dolgot tettél ami életed része volt és abban voltál boldog, ami másnak nem más volt csupán élhetés.
2012. ápr. 5. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Köszi, most már értem! :) :)

Hát igen, ez egy nagyon nehéz élethelyzet, és valóban a legjobb ilyenkor a barátokra támaszkodni!

2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan sz*ro kis fruskaként elköltöztem egy másik városba,mert hittem, hogy együtt leszünk,összeköltözünk stb....Hát mikor felköltöztem,szembesültem hogy sajnos nem működik...Az éveken át tartó rózsaszín köd elmúlt.

:D

Legalább még közelebb vagyok külföldhöz, úgyhogy még messzebb megyek,de most már legalább csakis magam miatt!


Milyen érzés?Iszonyat rossz.4 évembe telt,mire túltettem magam rajta.Azóta rengeteg rövid kapcsolatom volt,futó is,de egyszerűen nem találom meg amit keresek egy férfiban sem!Még egy 2 éves kapcsolatom is volt direkt,hátha működik.De nem...

2012. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó. Erre voltam kíváncsi. Mi lessz belőled. Az érzés az tény, hogy iszonyat és megváltozat. Nm etudsz akésőbbiekben bízni, nem értékeled annyira a jellemed. Idő kel ahhoz, hogy magadra találj. De aki okos az tanul a hibákból, még ha amásokéból is de akár az önhibályából is. Tudni fogja mit kell nézni a másikban. jellemvonások számítanak. Vagy megtanul az ember látni és érezni , vagy el tud veszni ebben.
2012. ápr. 5. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, mikor a gyerekeim apja lelépett. Azóta is ezt heverem, a gyerekek meg ezt szenvedik.
2012. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!