Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az érzéssel?...

Mit kezdjek ezzel az érzéssel? Már eléggé idegesítő.

Figyelt kérdés
Sziasztok!nem tudom,tudtok-e tanácsot adni.iagzából nem olyan nagy probléma az enyém,engem viszont zavar.az igaszág az,hogy nyolcadikos vagyok,jövő héten nem kell menni suliba.eddig rengetegszer írtunk cetliket,dogákat egymás után,már nagyon elegem van a tanévből,alapból az első félév elég szar volt,de a második se semmi.most itt a szünet,én vsizont fogok nyelvvizsgázni,amire értelemszerűen tanulnom kéne.de az a baj,hogy eléggé lutsa vagyok,egyrészt mert már kezd elegem lenni,másrészt,engem nemcsak az idegesít ha tanulnom kell,hanem az is ha a gép előtt ülök.szóval ígyis-úgyis,de minden bajom van.közbe van más dolog is ami kicsit nyugtalanít,azt ne írom le hogy mi,igazából nem is az a lényeg.hanem az hogy minden zavar,olyan unottnak érzem magam.úgy érzem,hogy itthon nem nagyon van mit csinálni.de ha minden nap utaznék,akkor megunnám azt is.szóval most is olyan zavaró érzésem van.jövő héten lehet hogy egyik nap elutazok valahova,azt is várom már.de közbe megfordul a fejembe,hogy talán mégse lesz olyan jó.ezek az én kicsit nyugtalanító érzéseim.nem tűnnek súlyosnak,nem is az,csak egszerűen idegesítenek.mit csináljak hogy megnyugodjak kicsit?

2012. ápr. 1. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
mi van???????????????????
2012. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradság. Egyél sok zöldséget, és gyümölcsöt, és próbáld az élet jó oldalát nézni.Sportolj, kirándulj, sétálj nagyokat.
2012. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!