Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már ti is ezzel...

Találkoztatok már ti is ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Annyira kiábrándító és elszomorító. Semmi hátsó szándékom és semmi álszentség nincs bennem, csak annyi, hogy nyitott vagyok és sokszor próbálom jól érezni magam, de lehúznak az ilyen emberek. A helyzet a következő, egy példát fogok csak leírni:


Megyek az utcán, élvezem a napsütést és nem vágok savanyú fejet... Jön velem szemben egy ismerősöm, aki nincs egyedül, többen is vannak. Annak ellenére, hogy nem ismerem a többieket, jókedvűen, mosolyogva köszönök TÖBBESSZÁMBAN! Ez annyira gáz és fura? Mert visszahallottam, hogy ez meg miért köszönt? Ki volt ez? Mit mosolygott?


mi vaaaan?!


2012. ápr. 5. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le ezeket,savanyodottak.
2012. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek már elszoktak a kedvességtől. Nekem köszönhetsz így, értékelni fogom :) Én is szoktam.
2012. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én meg pont azt tartom pofátlanságnak, ha többen vagyunk, de csak egyikünknek köszönnek...


ha meghallod a beszólást, akkor nyugodtan fordulj oda, és közöld mosolyogva, hogy téged megneveltek, és tudod, hogy illik köszönni. ha ő ezen fennakad, azzal saját magát minősíti. majd mosolyogva továbbmész :)

2012. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam, hogy az egész társaságnak illik köszönni.
2012. ápr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert az ismerősöd haverjai hülyék... én ha csapatban megyek valahova és egy szembejövő köszön, akkor sejtem, hogy valakinek az ismerőse, és én is köszönök neki. hogy lehet, hogy valakinek ez nem esik le?
2012. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudom ez nem olyan nagy ügy, csak én fenn akadtam rajta, kikérem az itteniek véleményét. Meg nem csak a többes számban köszönésről van szó, hanem, hogy mások nak az beszédtémát jelent, hogy mosolyog és hogy mit mosolyog? Miért kedves kb..? :D
2012. ápr. 6. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!