Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békéljek meg a helyzettel?

Hogyan békéljek meg a helyzettel?

Figyelt kérdés
Férjem ma meghozta a 107 colos 3D tvjét,amit nagy örömmel tanulmányoz a konyhában,mivel 1szobás albérletben élünk,a baba bent alszik a szobában.Ezen kívül van 1milla adósságunk exneje felé,még nem biztos hogy nem jönnek a behajtók,köv 4évben emiatt nem kapunk majd hitelt,albérletezni fogunk,gyeden vagyok.Próbálom megfogni a pénzt, pl visszamondjuk a kábeltv-t,így tudunk kb 60.000et spórolni évente,erre épp most jön a tvdologgal,mert playstationözni így az igazi... és nem érti a haragomat,jön 4szer puszilgatni h ne haragudjak,pedig nem rinyálok,csak elvonultam.A tv látványa is zavar,nincs szükség ekkorára és nincs szükség ekkora kiadásra most,albérletbe.Egyébként remek férj és apa jól megvagyunk,bónuszából vette,ő dolgozott érte,ezt értem,de elfogadni nem tudom.Én vagyok a hülye házisárkány?
2012. márc. 12. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a realista fél vagy ebben a kapcsolatban.
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Sajnállak, a férjed még egy gyerek :(, viszont ha amúgy jól meg vagytok, és jó apa akkor tekints ettöl el, és próbálj megnyugodni. Én is így édreznék, nem vagy házisárkány, jól reagálsz te amúgy!
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

A férjed egy angyal a barátomhoz képest!!!

Képes a kajapénzt el casinózni....

2012. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Pasiknak kell a TV, a számítógép, a játék. Amíg arra figyelnek, feldolgozzák a napi infót, a stresszt, a satöbbi. Ha amúgy jó férj és jó apa, én ennek fényében elnézném neki. De amúgy teljesen érthető a te problémád is, rossz lehet ennyi adósság mellett bámulni azt a TV-t.

Esetleg gondolj rá úgy, hogy olyan lehet ez neki, mint neked egy jó forró fürdő kikapcsolódásként.

2012. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Bár drága fürdő lehet. :D
2012. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Téged is megértelek; de a férjedet jobban. Ő dolgozott meg érte, nem a kajapénzetekből vette. Amíg ti nélkülöztök, nem hiszem, hogy az ilyen dolgokat számon kéne kérned rajta. Én nem tenném/teszem.
2012. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
lehet h a bónuszából vette, dee abból a tvből rendezni lehetett vna az adósságból, esetleg a kicsire költeni, félrerakni. jobb helye lett volna, hasznosabban is elkölthette volna ezt a pénzt. értem h remek apa meg férj, de hééé azért ha nélkülöztök, akk az egész család. ezért vagytok család. nem pedig cs 3ember, aki egymás mellett él. ne haragudj, de a férjed akárhogyis dolgozott meg ezért a pénzért, nagyon önző... én nem hagytam volna neki megvenni. nem te vagy a házisárkány, inkább ő a gyerekes és éretlen...
2012. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Én is úgy éreznék, ahogy te. Viszont gondolj bele, hogy a babátok hogy fogja élvezni a Kisvakondot ezen a szuper tv-n! :)
2012. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért az nem egészen úgy van, hogy ő dolgozott meg érte és ezért neked nincs beleszólásod. Igenis van és nem vagy házisárkány.

Amíg a behajtók jöhetnek, mert nincs rendezve a hiteletek, és ezért a család, a kicsi gyerek nincs biztonságban, addig nincs joga jól éreznie magát!!!

Ezt akkor tehetné meg minden szívfájdalom nélkül, ha nem volna családja.

2012. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Mindkettőtöket megértem.Nekem is rossz lenne látni egy drága holmit,mikor tudom,hogy spórolni kellene.De őt is megértem.A következő 4 évben nem sok esélye lesz a kikapcsolódásra.Utazás,színház,mozi,étterem stb. Mind pénzbe kerül és nem is maradandó "csak" az emlék.Ez a tv hosszú távú befektetés,sokáig ez lesz majd számára az egyetlen kikapcsolódás.

Ha már megvette nem veszekednék vele,de elmondanám,hogy aggódom a jövő miatt és ez legyen az utolsó olyan kiadás,ami nem létszükséglet.

2012. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!