Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a helyzettel?

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

A hétvégére már kötött programunk volt, ráadásul a kislányunknak is elmondtuk és megígértük, amikor pár nappal előbb felhívta a férjemet az édesanyja, hogy menjen segíteni fát vágni, mert elfogyott. Ő mondta, hogy ezen a hétvégén nem tud menni, mert elutazunk. Erre engem hívot fel apósom, hogy biztos én nem engedem el őt.


Máskor is ment már segíteni, de most egyszerűen későn szóltak, és vidéken laknak, nem tudunk csak úgy átszaladni. Nem mellesleg van másik testvér is.


2012. febr. 19. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te még jó helyzetben vagy! Az én exem képes lett volna lemondani az egész utat, meg mindent, és rohant volna anyucikához segíteni...


Ha eeetleg jó pontot akarsz, akkor felhívhatnád a férjed testvérét, hogy legyen oly kedves, és mozgósítsa magát.

2012. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*esetleg
2012. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és mi a kérdés? A hétvégének már vége.Ha nem ment el,akkor ennyi.Nem dől össze a világ.Majd elmegy máskor.
2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi is a kérdés: igazából az, hogy most miért estek nekem? Miért estek bárkinek is? Hogy gondolják a férjem szülei, hogy engem felelősségre vonnak? Közölte az édesapja, hogy nem hiszik el, hogy programunk van, csak én vagyok az, aki nem akarja, hogy odamenjünk.
2012. febr. 19. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben kikérném magamnak a stílust..és jó ideig nem mennék hozzájuk..és elbeszélgetnék a párommal, hogy ezt mégis hogy gondolja az apja, hogy engem hív fel? Ti egy külön család vagytok...ezt ne felejtsék el.. ezen a héten is megfelel gondolom a fa vágás.. de te ne menj a férjeddel..és az unokát se vidd.. így majd kétszer meggondolják, hogy mit mondanak majd..
2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ebből ügyet csinálni.Ha nem hiszik el hogy programotok volt,akkor ne higgyék.Kit érdekel,hogy mit gondolnak róla? Legközelebb ha az mondogatja az após,hogy te vagy a hibás,és nem hiszik el,hogy programotok volt,akkor simán azt kell mondani,hogy " rendben,ne higgye,nem érdekel,hogy maga mit gondol" és szépen le kell tenni a telefont..ennyi...Felesleges ezen rágódni..
2012. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhhh, köszi!
2012. febr. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!