Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról a lányokr...

Mit gondolsz azokról a lányokról, akiknek másról sem szól az életük csak a szerelmük hajszolásáról?

Figyelt kérdés

Lányom élete másról sem szól, mint egy pasas kergetése.

Járt vele az elején egy rövid ideig (kb. 2 hét) szakítottak, és azóta próbálja visszaédesgetni magát SMS-ekkel, ajándékokkal stb.. a barátain keresztül nyomoz utána és másról sem szól az élete. Nem tanul és sosem dolgozott, de még csak munkát se keres..

23 éves.


2012. ápr. 6. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebből ki fog nőni szerintem, vagy egy újabb szerelem kizökkenti ebből az állapotból. De biztos vagyok benne, hogy nem fog ilyen maradni, mert ez egy elég buta életforma, ezt egy idő után ő is be fogja látni.
2012. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tanul és sosem dolgozott"


Az, hogy pasasokat kerget, a kisebbik probléma. De miért nem tanul,vagy dolgozik?Próbáltál erről vele beszélni?Azt ugyanis ő sem várhatja el,hogy most te tartsd el,később meg majd egy férfi, miközben ő otthon ücsörög.

2012. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanez vagyok, még az életkor is stimmel. Anyám már nyugtatókon él, és már a barátnőim is menekülnek ha az éppen aktuális SZERELEM a téma...mert hogy mindig a pasiról beszélek...Amúgy ez tényleg gáz, mert már magamon is érzem, hogy gáz vagyok. És arra is kezdek rájönni hogy sosem vagyok szerelmes ezekbe a pasikba(1-2 pasi volt az elmúlt években, nem több)csak valahogy úgy belelovalom magam, beleélem magam teljes intenzitással. Szerintem két okból lehet ilyen a lányod, : 1. önbizalomhiány valahol mélyen, és folyton éreznie kell hogy ő az egyetlen a pasinál, menekülés a valóság elől. Pl. nekem nem tetszett hogy nehezek a tárgyak az egyetemen és beleszerettem az egyik évfolyamtársamba, hogy meneküljek a problémák elől és hogy szeressek egyetemre járni...
2012. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mióta megy ez így?
2012. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ,mint anya , neked kellett volna időben megtanítanod a lányodnak , hogy legyen tartása !

Soha ne fusson 1 pasi után sem , olyan lealacsonyító rá nézve !

Amúgy sem hiszem , hogy ez tetszene a fiúknak, persze biztos imponáló , de ennyi !

Sokkal vonzóbb tud lenni , ha a csajban van tartás ,........


És hogy mit tehetnél ?

23 éves , már nem sokat , majd rájön , hogy így nem jut többre és talán változtat...


De azon tudsz te is változtatni, hogy nem hagyod , hogy ne dolgozzon !

Gondolom még otthon él , vannak kiadások , amiben illő lenne beszállnia , sőt magát eltartania !

Ezt beszéld meg vele, de úgy hogy eljusson neki és ha nem használ a szép szó , állítsd válaszút elé !

Maradsz keress munkát , vagy mész..........

Ez legtöbbször bejön :-)

2012. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanígy vagyok én is, nálam 6 éve tart...mondjuk én járok suliba mellette és munkát is próbálok keresni(ami kevésbé sikerül) és 21 éves vagyok. Tudom, hogy gáz, amit csinálok, de nem tudom elfelejteni. Nálatok a gond inkább a tanulás és a munkával van...Próbálj meg neki te valami munkát keresni és parancsolj rá, hogy márpedig vagy elmész dolgozni, vagy élj meg a saját lábadon, mert ez a lézengés nem sok jóra vezet....
2012. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

11.52

azért nem kellene pont most kirakni egy lányt, mert amúgy sincs munka nagyon, még annak sem aki keres.


nagyon gáz a lány. Én pont ellentettje vagyok, simán elvagyok pasi nélkül. sőt minek az? Azért ez is gáz :P

2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak unatkozik.
2012. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem egészséges lelkileg a lányod. Nem lehet, hogy ez szerelemfüggőség? Van ilyen. De mellette aggasztó az is, hogy nem dolgozik, nem tanul. Sőt ez az igazán aggasztó tulajdonképpen.


Nem talál munkát, az a gond? Keres egyébként? Írj részleteket, ha van kedved.

2012. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy miért lettek a normális válaszok lepontozva, de azért bevállalom és válaszolok. Hasonló korú vagyok mint a lányod. Hogy telik egy napja ha se suliba nem jár sem dolgozni? Ideiglenes munkák, vagy alkalmi munkák? Péntek, szombat buli? Vagy még az se? Otthon takarítás? stb. A te lányod szimplán unatkozik. Unalmában pedig társaságot keresne, de az lelépett. Mivel én is hasonló helyzetben vagyok így tudom hogy munkát keresni nagyon nehéz (bár én még tanulok is). Hiányozna valaki, aki biztat és társ is egyben. Önbizalmat adott neki valószínűleg mikor együtt voltak. Valószínűleg ezt keresné megint. Voltam hasonló cipőben bár a srác remélem nem vette észre. Senkinek nem mondtam mert szerintem is megalázó ha valaki után futni kell. Próbáld kimozdítani a mélypontról. Próbálj meg keresni neki valami kisebb munkát, még ha alkalmit is. Hátha ha nem csak ezen kattog az agya akkor az segít. Nekem anno sokat segített mikor mélyponton voltam ha társaságban lehettem. Akár pasi miatt (akkor meg főleg) akár más miatt. Még sosem dolgozott.. hmm.. Ezt így én nem tudom elképzelni. Mióta tudok keresek diákmunkákat stb, szóval nem tudom hogy tudod rábeszélni, milyen munka az, amit bevállalna stb. Én személy szerint el sem tudom képzelni hogy csak itthon üljek. Valószínűleg a lányodnak is a célkereséssel van gondja. Voltak nekem is ilyen mélypontjaim. Mióta tart ez? Mi a lányod végzettsége? Te tartod el? Jól éltek? Ez se mindegy. Ha nem érzi szükségét hogy "kirepüljön" nem is fog. Mi a véleményem az ilyen lányokról? Hát, unatkoznak. Mindent alájuk toltak és nincsenek más problémáik vagy annyira szerelmesek (még ilyet nem láttam). Esetleg elkényeztetettek és természetesnek vennék hogy az az övéké. Vagy nem tudom. Lehet terhes? (ezt az utolsó pár sort nem a lányodra értettem). Te ismered a lányod, te látod a körülményeit így te tudsz valamit tenni hogy segíts. Még ha csak leülsz vele beszélgetni is. Legalább a terveit kérdezd meg a jövőre nézve:) Sok sikert és jobbulást a lányodnak! :)
2012. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!