Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy férfi és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi és egy nő kölcsönösen vonzódik egymáshoz, előbb-utóbb úgyis beteljesül a szerelmük? Még ha gyávák is lépni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nagyon remélem.
2011. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valakinek lépnie kell.
2011. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 szamóca.. ***** válasza:
79%
a vonzalom semmi egy kapcsolathoz.
2011. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 szamóca.. ***** válasza:
100%

jah, meg a vonzalom nem szerelem. az se mindegy...

de egyébként sem feltétlen teljesül be. nagyon sokminden állhatja útjukat

2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azért hiszek abban, hogy minden meg van írva előre.
2011. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
szerintem nem.
2011. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Én ezt úgy értem, hogy mindketten tudjuk, hogy fontosak vagyunk egymásnak, csak nem akarjuk elismerni. Ő is gyáva, hogy lépjen én is....


Alig várom, hogy lássam és tudom, hogy hasonlóan érez. Csupán bonyolultak a körülmények. Élni nincs ideje, nem egy párkapcsolatra.


Én viszont remélek....

2011. nov. 4. 20:22
 8/31 A kérdező kommentje:
Úgy értem, eljön az ember életében az az idő szerintetek, amikor be kell lássa, fontos neki a másik, szüksége van rá? Nem igazán van meg a másik nélkül..
2011. nov. 4. 20:24
 9/31 A kérdező kommentje:

Amikor rá gondolsz reggel, este, egész nap, és kénytelen vagy belátni, hogy szereted, ő a mindened, és semmi vagy nélküle.


Bekövetkezik, ha az érzések adottak?

2011. nov. 4. 20:26
 10/31 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne. 5 éve érzek ugyanígy :(

Állandóan tiltakozom, tök jól megvagyok én nélküle is, tényleg el is vagyok, de nélküle akkor is csak fél vagyok, nekem ő a mindenem :( Egyszer úgyis visszajön hozzám. Legalábbis remélem.

2011. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!