Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akik tényleg egyedül maradnak és nem lesz szerelmük?

Figyelt kérdés

Azért kérdem, mert egyre inkább úgy érzem, hogy én is ilyen vagyok és leszek.


Nem vagyok aszexuális és vágyom a szeretetre is, csak valahogy olyan elképzelhetetlen már, hogy barátnőm legyen vagy kelljek egy lánynak.


Kicsit félek, hogy mi lesz később. Lehetséges, hogy bekattanok?


Meg hallottam egy olyat, hogy van a 30-40 éveseknél ez a kapuzárási pánik. Ebben az időszakban képesek bárkivel összejönni, teljesen igénytelenül, csak hogy ne maradjanak egyedül. Lehetséges, hogy elhatalmasodik majd rajtam ez az érzés és végül egy olyan nő mellett kötök ki, akire most azt mondanám, hogy rosszabb, mint a semmi?


Jelenleg úgy érzem, hogy mindenkinek jobb, ha egyedül maradok. Olyan magányos farkasnak tűnök.


20f


2011. szept. 13. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

20 vagy b@szod

ne ezen írj, menj szórakozni!

2011. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval feltettél egy kérdést majd meg is válaszoltad magadnak.
2011. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Udvarlásai nem járnak túl nagy sikerrel. A társaságban szinte láthatatlan, a nők észre sem veszik, mintha viselné az Isten láthatatlanná tévő sisakját. A flörtölés nem az ő asztala, nem is megy neki mesésen, ezért nem is próbálkozik az ilyen jellegű tevékenységgel. A párkapcsolatokban járatlan, de ha mégis nekibátorodik egy randi megvalósításának, általában visszautasítás lesz az eredmény. Ha a nehézségek ellenére megtalálja lelki társát, harmóniában tudnak élni. Viszont mivel nem erőssége a kapcsolatteremtés, többnyire magányosan él, mint egy remete, nincs igazán kapcsolata a nőkkel.
2011. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Átérzem a helyzetedet, sorstárs. Te még 20 évesen nem vagy annyira rossz helyzetben, de én már 27 évesen igen. Eddig jól bírtam a magányt, de mostanra már minden barátomnak van párja és lassan saját családja, így egyre nehezebb. Szörnyen nyomasztó dolog hogy az ember még egy lánynak/nőnek a kezét sem foghatta meg az életben. De egyedül maradni biztosan nem fogok, mert a 30. születésnapom előtt végzek magammal.
2011. szept. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nanemár. Remélem csak vicceltél ezzel a 30. szülinapoddal. Én elterveztem kb az egész életemet és úgy gondolom, hogy nagyon jól ellennék és boldog életet tudnék élni. De ezt csak a mostani fejemmel gondolom
2011. szept. 14. 11:13
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem, komolyan gondolom. Az ember eljut egy idő után arra a szintre hogy már igazán semmi sem okoz örömöt neki. Vehet magamnak autót, motort, házat, számítógépet, méteres tv-t, utazgathat a világban de boldog csak attól lehet ha egy normális pár viszontszereti.

De ha magaddal nem vagy megelégedve és van meg hozzá erőd akkor próbálj változtatni magadon.

2011. szept. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Hé, kedves utolsó! Ne mondj már ilyeneket!

Én is nagyon sok mindent megadnék, ha vkivel sétálhatnék kézen fogva, ha lenne kinek főznöm, megsütni a kedvenc sütijét, vagy csak együtt hallgatni. De nincs... Attól még apróbb örömök akadnak az életben.


Te pedig 20 évesen még ne lógasd az orrod! Tudom, rossz ez 20 évesen is, de így 26 évesen talán még rosszabb. Vannak normális lányok. Nem mondom, h sok, de akad. Érdemes keresgélned. Hajrá! :)

2011. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%

22 FFI vagyok, nekem sincs bnőm. A gond nem tudok hová elmenni ismerkedni. Nincsenek normális helyek, írtam egy lánnynak elhívnám sétálni a városba, de a szokásos női szövegek vannak..


A mai lányok csak arra jók, hogy hülyét csináljanak a másikból. Sok a beképzelt, nagyképű és okoskodó. Ilyenek mellett nem igen tudnnék párt találni.


A nálam kicsivel idősebb lányok, 23-24 ÉVESEK meg negyven éves hapsikról álmodoznak, a fiatalabbak meg dúsgazdak, harmoncas emberekről...


Nem tudom, hogyan lépjek tovább...ha egy idegen lányhoz odamész beszélgetni, pervez állatnak gondol. Udvarolni nem lehet nekik normálisan, mert azt hiszik nyomulsz..ha meg nem udvarolsz, nyámnila vagy. És még sorolhatnám...


De jó lenne egy kedves leányzó, akit boldoggá tehetnék, és akivel megöregedhetnék... mikor jön el az a idő????

2011. szept. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe és megmondom mennyire vagy kapós gyerek!
2011. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Igaz én nő vagyok és már 40 éves, de képzeld el 14 éves koromban volt olyan párkapcsolatom amiben szerelmes is voltam. Van egy betegségem is ami megnehezítette a párkapcsolatok kialakítását, így hosszú évekig le is mondtam arról, hogy valaha én megtalálom a párom. Aztán 36 évesen (eltelt 22 év közben) találkoztam egy férfival, aki teljesen az ideálom külsőleg, belsőleg is pont hozzám passzol és aki most már a férjem. Hihetetlen nekem, hogy így történt, mégis megtörtént. Sosem szabad feladni, mert sohasem késő. Úgy érzem annyi boldogtalanság után most már életem végéig boldog leszek. Neked is azt kívánom, hogy sikerüljön!
2011. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!